«Він дійсно сьогодні найкращий в Україні», – Оксана Забужко про Музей Корсаків

17 Травня 2021

Письменниця Оксана Забужко вважає, що у Луцьку є два музеї світового рівня: Музей волинської ікони та Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

Про це вона розповіла у п’ятницю, 14 травня, під час презентації літературної резиденції «Місто натхнення», пише «Перший».

Нагадаємо, до Луцька по черзі приїдуть п’ятеро відомих українських письменників. Вони проживуть тут тиждень, щоб пізніше написати про місто у своїх творах.

«Дорогі лучани, у вас є два музеї абсолютно світового класу. Я без перебільшення кажу – повірте людині, яка об’їздила понад 50 країн світу, з них – близько 20 в робочому режимі, де я спілкуюся з журналістами, публікою. Тобто це не просто туристична поїздка «приїхав-поїхав», а трохи інсайдерський погляд», – сказала на пресконференції Оксана Забужко.

«Це Музей волинської ікони – справжня уніка та Музей сучасного українського мистецтва Корсаків – скидаю капелюха, він дійсно сьогодні найкращий в Україні музей сучасного мистецтва. Умили Київ, умили Пінчука (PinchukArtCentre, - ред.). Справді можна ставати на повен зріст і кричати: «Приїжджайте до нас, дивіться, що тут є». Не замком єдиним, не географією і лісовопісенною романтикою єдиними, хоча це також дуже важливо», – додала письменниця.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter