• банер чікос

ВідпочиньТЕ: тропічна відпустка волинського відеографа на Балі

27 Травня 2019

Текст: Олеся МАЛИШКО

Фото: Станіслав БУДЬ

«Таблоїд Волині» продовжує релаксуючу рубрику «ВідпочиньТЕ», в якій ми розповідаємо про відпустки відомих волинян. Минулого разу ознайомились із колоритною відпусткою луцької співачки Галини Конах у Бодрумі. Сьогодні ж пропонуємо прочитати ще одну, не менш захопливу історію про відпочинок луцького відеографа Станіслава Будя на Балі.

Рай для серферів та привітні люди

Станіслав Будь відпочиває на Балі вже не вперше. Вдруге обрав це місце через неймовірний океан, природу та фантастичні пляжі, які є зі звичним для нашого ока білим піском, так і чорним вулканічним. До слова, Балі – «Мекка» для серферів. Адже там є два океани з шикарними хвилями для серфінгу.

Станіслав Будь називає острів «кармічно потужним, енергетичним місцем, де можна відпочити як психологічно, так і фізично». Місцеві жителі – дуже віруючі люди, які кожен свій день починають з обрядів: в невеличкі корзинки з квітів і листя вони кладуть пожертви богам – це можуть бути гроші, їжа, алкоголь. Тобто в кого які проблеми, той і тим задобрює богів, щоб вони з цим допомогли.


«У них дуже незвичайна архітектура, особливо в храмах: різні неіснуючі тварини і химерні ліпки стін, які через велику вологу дуже швидко покриваються мохом і це викликає враження, наче їм вже тисячі років. Вражають як люди, які дуже привітні з іноземцями, так і природа. Ландшафт міняється з кожним кілометром – ти тільки-що серфив в океані, а через 10 кілометрів – вже в джунглях з безліччю мавп і різних екзотичних тварин», – розповідає Станіслав Будь.

На Балі жахливий автотрафік

Волинянин розповів, що пляжі Балі знаходяться як в спокійних лагунах, так і в скелях з потужними хвилями. Також через великі припливи і відпливи цей ландшафт пляжів постійно змінюється. А ще очі відпочивають, споглядаючи краєвиди, в яких є безліч водоспадів, рисові тераси, чайні плантації і дорогі фешенебельні готелі, які більше схожі на королівські резиденції.

Відпочинок там може бути як активний, так і пасивний.

«Щодо другого, то я думаю він особливо нічим не відрізняється від інших місць світу з гарним сервісом, готелями та пляжами», – сказав Станіслав Будь.
Волинянин розповів, що коли обрати відпочинок в готелі в Убуді (містечко на Балі – ред.), то там є джунглі, проте немає океану. Втім, на думку Станіслава Будя, такий відпочинок не дозволить повністю відчути справжнього Балі та енергетики острова. Вона, (енергетика) в першу чергу, в простих людях, в тій незвичайній природі, в їхніх храмах, вулканах і водоспадах.

Острів хоча й невеликий, але там дуже жахливий трафік. Відтак на автомобілі пересуватись доведеться дуже довго. Для того щоб побачити всі місця краще, лучанин радить їздити на байку, який є найпопулярнішим видом балійського транспорту.

Балійські штани і велика мушля на пам'ять

«Щодо сервісу, то там все дуже кльово. Навіть не дуже дорогі готелі на шикарному рівні, персонал завжди дуже ввічливий, а кав’ярні на будь-який смак та гаманець. І до вас навіть в найдешевшому (місцевий варунг) чи найдорожчому (фешенебельний гольф-клуб) закладі будуть ставитись, як до бажаного гостя», – розповів Станіслав Будь.

З сувенірів відеограф привіз додому в Луцьк балійські сумки з бамбуку, яскраві штани з місцевими принтами, шапку індіанця з пір’ям (яка пригодиться для зйомок) і велику мушлю.
Станіслав Будь каже, що такий відпочинок підійде закоханим парам, чи сім’ям, в яких ще немає дітей. А загалом, там сподобається всім, кому важливіше гарна природа, а не дорогі кахлі в на підлозі в готелі.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter