Відомий волинський майстер присвятив черговий шедевр захисникам «Азовсталі»

13 Травня 2022

Майстер-рекордсмен Анатолій Бойко з Володимира представив роботу з яєчних шкаралуп, котру присвятив захисникам "Азовсталі" – бійцям полку "Азов", які нині боронять місто Маріуполь.

Про це повідомляє «Суспільне».

Роботу волинянин виконав у традиційній техніці, а саме "обробка металом по яєчній шкаралупі". Основа композиції – це дві різьблених шкаралупи з гусячих яєць різного розміру.

Зі слів Анатолія Бойка, на верхній шкаралупі викарбуваний символ "Ідея Нації", котрий використовують бійці полку "Азов". Нижня шкаралупа розрізана на дві частини: на лівій півсфері викарбувана латинська літера N, що означає назву якогось предмета чи об'єкта, на правій – рунічний символ миру та захисту.

"Коли роблю яйця-обереги, то і читаю молитву, і прошу захисту. Думаю про тих хлопців, бо в минулому я теж воював і знаю що це таке. Такий стан душі зараз, що хотілося зробити цей оберіг на честь наших бійців", – говорить майстер.

Зверху та внизу, говорить володимирчанин, розташовані фігури ангелів як оберіг. Усю композицію митець розмістив на ювелірній смолі з бурштиновою крихтою. Анатолій Бойко зазначив, що цю роботу змайстрував не для продажу.

"Рано чи пізно війна закінчиться, і якщо буде нагода, постараюся вручити чи командиру "Азову" чи волонтерами вдасться передати для музею полку", – додав майстер.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter