Відійшов у вічність відомий на Волині лікар

10 Травня 2023

Відійшов у вічність працівник Луцької міської лікарні лікар-ендоскопіст Віктор Михайлович Кузнєцов.

Про це повідомили на сторінці Медичного об'єднання Луцької міської територіальної громади.

«Друзі, ми змушені повідомити дуже сумну звістку: передчасно помер наш колега, лікар-ендоскопіст Віктор Михайлович Кузнєцов. На превеликий жаль, хвороба не обирає ані стать, ані вік, їй все одно, який колір у тебе очей і яка у тебе професія: чи ти лікар, чи водій.

Це величезна втрата не лише для його рідних, а й для всього нашого колективу та пацієнтів, до яких надзвичайно уважно ставився та від яких отримував багато подяк. Висококваліфікований спеціаліст та людина великої душі - так про Віктора Михайловича відгукуються колеги. До останнього, поки мав сили, працював. Відкритий, добрий, завжди готовий допомогти не лише друзям, яких мав багато, але й всім, хто звертався.

Віктор Михайлович Кузнєцов народився 26 липня 1959 року у Татарстані. Після служби в армії навчався в Тернопільському медичному інституті. З 1988 року працював на посаді лікаря-ендоскопіста, завідувача відділення інтраскопічноі і функціональної діагностики Луцької міської поліклініки #2, а з 2020 року - лікарем-ендоскопістом консультативно-діагностичного центру Медичного обʼєднання Луцької міської територіальної громади.

Він назавжди залишиться у нашій памʼяті як людина щира і доброзичлива, яка пройшла свій земний шлях з добром у серці до людей та з любовʼю до своєї справи.

Висловлюємо щирі співчуття усім рідним та близьким Віктора Михайловича Кузнєцова - дружині, дітям, друзям та колегам. Розділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами та підтримуємо у годину скорботи.

Царство Небесне і Вічна памʼять!» – йдеться у дописі.


3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter