Успішно!

«Вчу учнів, що ви оцінками вбиваєте ворогів», – переможниця радіодиктанту з Волині

Волинянка цього року увійшла в п'ятірку українців, які написали диктант з однією помилкою.

Вчителька із села Комарове Ковельського району Галина Шура другий рік поспіль серед переможців Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності. До цього педагогиня на відмінно написала диктант у 2017-му році.

Волинянка цього року увійшла в п'ятірку українців, які написали диктант з однією помилкою. З перемогою Галину вітали усією школою, передає Суспільне.

Своєю учителькою і її здобутками пишається, каже однофамілець Галини Серапіонівни, учень Іван Шура.

«Я був вражений і того, і цього року», – розповів школяр.


 

Зі слів директорки школи Валентини Осійчук, переможницею радіодиктанту пишається увесь колектив та батьки учнів.

Галина Шура каже: текст авторства Ірини Цілик «Твій дім» про втрачені українцями через війну оселі, її вразив: «Цей текст щемливий і коли писала, то наверталися сльози. Перший раз я почула слово креденс...у нас на Волині просто говорять "сервант" чи "буфет».


 

Єдина помилка, якої припустилася вчителька, – пунктуаційна. Попри це, каже жінка, не засмутилася, адже помилки – це досвід і стимул вдосконалюватися.

Село Комарове, де живе Галина Шура, неподалік кордону з Білоруссю. Коли почалася повномасштабна війна, жінка з сім'єю вирішила не виїздити. Каже: бореться на освітньому фронті. Учнів навчає любити рідну мову і йти до мети.

«Я вчу учнів, що ви своїми оцінками вбиваєте ворогів. Ми вчимося і будемо доводити ворогу, що ми розумний і миролюбивий народ», – додає педагогиня.

Торік, каже Галина Шура, єдина в Україні написала диктант бездоганно, а 2017-го зробила в тексті одну помилку. Говорить: радіодиктанти писатиме й надалі, а секрет грамотності у тому, що багато читає.


 

Додати новий коментар