Важливий для цілої країни: на автодорогах Волині відкрили новий проїзд. ФОТО

29 Червня 2022

На Волині для руху транспорту відкрили новозбудований лівий проїзд так званої «варшавки».

Зміни в організації дорожнього руху відбулися ділянкою автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району, повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Відтепер транспортні засоби, що прямують зі Сторони ПП «Ягодин», будуть проїздити цей відтинок «варшавки» по збудованому минулоріч лівому проїзду з двома смугами руху в цьому напрямку.

Зауважимо, що у 2021 році у рамках реконструкції на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області було проведено роботи з підвищення до першої категорії цієї 3-кілометрової ділянки міжнародного автошляху М-07. Зокрема, прокладали новий проїзд – провели підготовчі роботи, звели земляне полотно, влаштували тришарову основу та три шари асфальту. Торік відновили й наявний проїзд. Стару дорогу поширили з 9-ти до 10,5 м метрів та вкрили трьома шарами асфальту, нанесли тимчасову дорожню розмітку.

Цьогоріч на цій ділянці автошляху провели роботи з організації дорожнього руху – встановили дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку.

«За теперішніх реалій не можна переоцінити важливість цього міжнародного автошляху як для Волинської області, так і для країни в цілому. Тому прикладаємо максимум зусиль задля забезпечення безпечних умов руху та підвищення пропускної спроможності цієї транспортної артерії.

Закликаємо водіїв бути обачними та уважно стежити за дорожніми знаками!», – пишуть на фейсбук-сторінці служби автодоріг.




0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter