В «Адреналін Сіті» влаштували великодній сніданок для біженців. ФОТО

24 Квітня 2022

Світле свято Христового Воскресіння завітало до КРЦ «Адреналін Сіті». Тут вранці 24 квітня влаштували святкову трапезу для тимчасово переміщених осіб, які мешкають на території культурно-розважального центру.

Близько десятої ранку у приміщеннях «Адреналіну» починається пожвавлення. Люди з різних регіонів, які мешкають в арт-хостелі та у Центрі допомоги біженцям, збираються на сніданок. У бенкетній залі колишнього «Стоп кадру» разом з персоналом хазяйнують мешканки центу – допомагають накривати на стіл і прибирати.

Тим часом у хостелі також кипить робота: двоє жінок пораються біля великодніх страв, приготування яких почалося ще минулої доби. Господині розповідають, що на кухні трудилися великою компанією – близько десяти людей. Щодо рецептів та подачі – поклалися на власний досвід.


Цьогоріч жителі Бучі, Харкова, Маріуполя та інших міст святкували Великдень за одним столом. Війна об'єднала їхні долі у Луцьку. Тут вони знайшли нових друзів, побачили справжню взаємопідтримку та відчули тепло людських стосунків. Поки всі вони мріють повернутися у рідні міста, «Адреналін Сіті» став для них острівцем безпеки й домашнього затишку.

Сніданок розпочався з молитви.

В арт-хостелі, дотримуючись традиції, прочитати «Отче наш» попросили найстаршу людину з присутніх. Нею була 85-річна Ганна Григорівна – мати того самого «чоловіка з велосипедом», який загинув у Бучі.

У Центрі допомоги біженцям молитву прочитала директорка «Адреналін Сіті» Галина Шотік.

«Господи, допоможи нам у цей скрутний час. Дай здоров'я всім тут присутнім та воїнам, які захищають кордони нашої країни. Щоб вони були здорові та щасливі, щоб дали нам мир над головою. І всім нам я хочу побажати здоров'я, миру і перемоги», – сказала керівниця, ледве стримуючи сльози.

«Ми переможемо, обов'язково!», – відповів хтось із зали.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter