Успішна луцька танцівниця пояснила, чому пішла працювати до держустанови

10 Березня 2020

Відома луцька танцівниця, чемпіонка України та світу зі східних танців Анжеліка Арутюнян здивувала змінами в кар'єрі. Відтепер вона не тільки веде власну студію танців «Аміра», але і викладає у Палаці учнівської молоді. Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

«Таблоїд Волині» поспілкувався з відомою танцівницею та дізнався, що спонукало її прийняти це рішення.

«Я трішечки сміюся зі своєї ситуації, бо більшість людей роблять навпаки: йдуть з державної роботи і стають приватниками, – ділиться Анжеліка. – Хоча, ще під час навчання університеті, мене запросили на посаду художнього керівника центру культури та дозвілля СНУ, і я, пропрацювавши близько чотирьох років, вирішила, що державна робота мені нічого не дасть. Відкрила підприємця і щасливо викладала у своїй школі східного танцю "Аміра"», – згадує танцівниця.

В жовтні Анжеліка випадково зустрілася з директором Палацу учнівської молоді Сергієм Кравчуком. Він і запропонував лучанці роботу в його установі. Зараз Анжеліка працює соціальним педагогом і набирає дитячі групи з танців.

«Я рада, що зараз працюю в Палаці, бо це моя стихія. Творчі люди, концерти, заходи. Я йду на роботу з радістю. І сміюсь з того, що, будучи приватним підприємцем, поперлася на державну роботу. Чесно, я навіть не питала, яка буде зарплата, бо і так розумію, що це мінімалка. Але це геть не головне. Тепер я зранку і до вечора в Палаці, а ввечері веду заняття в школі танцю», – поділилася Анжеліка.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter