Успішно!

У Волинській бригаді відбулося подвійне весілля на передовій. ФОТО

На Донеччині одружилися дві пари військовослужбовців 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

На Донеччині одружилися дві пари військовослужбовців 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці бригади. 

Обидві пари – Віталій і Крістіна та Володимир і Христина – зустрілися та закохалися на фронті. Тож їхні рішення поєднати свої долі за законом воєнного часу в районі ведення бойових дій засвідчив та зареєстрував командир нашої Князівської бригади полковник Олександр Охріменко, вручивши молодятам весільні подарунки та квіти.

Таїнство вінчання для наречених провели капелани бригади отці Ігор та Юрій, які наприкінці церемонії поблагословили молодят та довге та щасливе життя, вручили ікони.

«Шановні мої бойові побратими! Насправді це велика честь для мене сьогодні засвідчити ваше бажання стати родинами. Ваше кохання народилося у надзвичайно важкий для нашої держави час. Та кажуть, у найважчі часи народжуються найсильніші. Тому, я впевнений, що й ваші почуття, переживши випробування війною, з легкістю здолають всі життєві негаразди!

Від себе особисто та від особового складу нашої Князівської бригади бажаю вам щастя, шановні молодята, взаємоповаги та взаєморозуміння. Народіть нам славних козаків та козачок, які стануть славним продовженням козацьких родів!», – привітав молодят командир бригади.Додати новий коментар