У студії всеукраїнського ток-шоу відомий лікар з Волині обстежив дівчину-акулу з вухом на щоці

22 Лютого 2019

У студії відомого всеукраїнського ток-шоу «Говорить Україна» перед глядачами постала історія про молоду жінку, яка страждає від дуже рідкісної хвороби, що, практично, руйнує все її життя. Коли дівчина обертається до людей обличчям, всі бояться! Верхні зуби Олени ростуть у два ряди, а одне вухо росте прямо на щоці!

Як розповіла у студії бабуся дівчини Анна, оточуючі часто негативно реагують на її онуку та відверто насміхаються над нею. Хоча за незвичною зовнішністю, насправді, приховані дуже добра душа та чуйне серце дівчини.

Сама Олена з болем у голосі розповідає, що вже звикла до насміхань, хоча й досі сприймає їх болісно:


«Був випадок, коли йшли два випивші чоловіки і вчепилися до мене, затисли між собою, хотіли кудись тягнути. Я стала пручатися і мені сказали «Ти взагалі себе в дзеркало бачила? Що ти ламаєшся?...».

Однак, у ході передачі виявилося, що ображають Олену не лише незнайомі люди, а й… рідні! Адже та ж бабуся не дозволяє дівчині купувати собі печиво, при цьому бере гроші з онуки на своє лікування і змушує Олену відчитуватись за кожну витрачену копійку. Навіть на обстеження та ліки, необхідні Олені, бабуся теж каже не витрачатись…

Водночас стан дівчини бажає кращого. Тож оглянути її запропонували відомому пластичному хірургу з Волині Ростиславу Валіхновському, який вже неодноразово допомагав героям програми. Вердикт лікаря дав надію, що Олені таки можна допомогти:

«Складність випадку Олени в першу чергу вражає тим, що він зустрічається один на мільйон, описаний в середині минулого століття американським лікарем Вольденхаром, тому і названий «синдромом Вольденхара». Як правило, така патологія в щелепно-лицьовій хірургії зустрічається третьою по частоті після «вовчої пащі» та «заячої губи». Як правило, така вада лікується дуже ефективно до 16-18 років, тобто в ранньому віці можна досягнути реабілітації практично на 100%. І функціональної, і естетичної, і соціальної», – розповів Валіхновський.


Зі слів лікаря, ситуацію ускладнює те, що було згаяно надто багато часу. І хоча мама Олени переконувала, що раніше не було технологічних методів лікувати доньку, Ростислав Валіхновський заперечив це, адже якщо тридцять років тому дійсно можливостей лікувати цю хворобу не було, то за останні 10-15 років щелепно-лицьова хірургія значно розвинулась, то ж займатися дівчиною було цілком реально.

«Сучасна хірургія дозволяє допомогти і значно покращити і функцію, і естетику. В цілому, це не одна операція, це – арсенал, багатоетапні втручання, які потребують, скажімо, такої собі машини часу, бо те, що прогавили в минулому, потрібно зараз наздогнати. Як правило, такий комплекс втручань триває до одного року.

Що нас чекає? Ендопротезування щелепно-скроневого суглоба. Крім того, нас чекає нарощування нової вушної раковини. Ми будемо використовувати реберний хрящ, пересаджувати його в підшкірну ділянку верхньої кінцівки і потім оце вирощене вухо, вушну раковину, будемо пересаджувати в ділянку голови. І так далі…», – прокоментував хірург.

Валіхновський також зауважив, що, насправді, це – один із найважчих випадків у проекті «Говорить Україна».

Чому ж Олена не отримувала належного лікування, хто відбирав у неї гроші та до чого тут магія і чаклунство – дивіться у повному випуску ток-шоу:

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter