У музеї на Волині відкрили виставку весільного вбрання двох століть

08 Листопада 2020

Осінь – чи не найпопулярніша пора для весіль. Після усіх церковних постів, яких часто дотримуються українці, закохані планують свої особливі святкування саме восени. Тож не дивно, що у листопаді в Маневицькому краєзнавчому музеї відкрили виставку «Казкові наречені минулого та сучасного».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці музею.

На виставці представлено весільні світлини, квіти, якими прикрашали коровай, весільні букети, рушники, скриня нареченої та інше. Весільні світлини відображають весільні вбрання XX-XXI ст.

«Через віки народ проніс – щиру, палку любов до звичаїв, пов’язаних із шлюбом. Береже їх і зараз, коли збудована нова сім’я, коли старе традиційне класичне весілля наповнюється новим змістом. Поділилася спогадами про своє власне весілля маневичанка Тетяна Миколаївна Рижко.

Вона зберегла свій весільний букет та сукню до сьогодні і з радістю показала учням школи N 1 ім. Героя України А. Снітка. Діти з цікавістю розглядали весільний альбом, сукню та букет, якому тридцять років. Виставка не є сталою усі охочі можуть доповнити її своїми світлинами»,– йдеться на сторінці музею.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter