У Музеї Корсаків відбувся майстер-клас із петриківського розпису. ФОТО

11 Квітня 2022

У суботу, дев'ятого квітня, у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбувся майстер-клас із петриківського розпису від українського художника-фарфориста, писанкаря, викладача Львівської національної академії мистецтв Олександра Опарія.

«Все завдяки захоплюючому майстер-класу Олександра Опарія, що провів глибокий історичний екскурс, занурив присутніх в унікальне явище нашої культури! Повірте, байдужих не було!

P.S. Я, особисто, ще раз переконалась, як українці діаметрально відрізняються від москалів: ми завжди прагнули до краси, чого про них аж ніяк не скажеш!», – розповіла керівна партнерка МСУМКу Леся Корсак.

Більше – шукайте у фоторепортажі від «Таблоїда Волині».***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter