У МСУМК можна витратити «ковідну» тисячу та отримати сертифікат у подарунок

22 Грудня 2021

В «Адреналін Сіті» можна скористатися пропозицією «1000 грн за вакцинацію» та отримати за це приємний подарунок.

Придбайте річний безлімітний абонемент на відвідування трьох музеїв – Музей сучасного українського мистецтва Корсаків + Музей науки і техніки + Музей промислового дизайну – на суму 1000 гривень і отримайте у подарунок сертифікат на 1000 гривень на будь-які послуги (спорт, розваги, кухня) в КРЦ «Адреналін Сіті».

Також можливо придбати безлімітний абонемент на пів року за 500 грн і отримати подарунковий сертифікат на 500 грн.

Абонемент можна придбати на касі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, скориставшись безготівковою карткою «єПідтримка», яка діятиме протягом чотирьох місяців з дня отримання коштів.

Деталі за телефоном: 066 142 51 18

Власник сертифікату може скористатися таким послугами КРЦ «Адреналін Сіті» на суму, вказаного номіналу: настільний теніс, лазертаг, боулінг-клуб, більярдний клуб, дитячо-розважальний центр «Лімпопо», парк розваг «Кенгуру», кінокомплекс «Адреналін» (до 20.01.2022 року), X- Boх, джампінг-центр «Гравітація», книги з крамниці МСУМК, заклади харчування: ресторан-музей поліської кухні «Поліщук», спорт-бар «10 дерунів», арткафе «Вандервілль», бургер-клуб*.

Адміністратор відповідного напрямку повинен відзначити у сертифікаті номер, дату, напрямок і суму наданих послуг та відрізати купон для звітності.

*Крім алкогольних напоїв.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter