У Луцьку знову запустили проєкт «Медіакава»

11 Травня 2022

У Луцьку запустили проєкт «Медіакава», в рамках якого учасник може поспілкуватися з медійником і разом з тим підтримати наших воїнів.

Детальну інформацію та актуальні новини «Медіакави» дивіться на фейсбук-сторінці проєкту.

Про проєкт:

«Попити смачної кави – це завжди файно. А з чудовим співрозмовником – просто неперевершено!

Ось у цій спільноті ви зможете "вбити кількох зайців" одночасно – і знайти чудову компанію для смакування неперевершеної кави у кав'ярні "Шарлотка", і допомогти нашим захисникам :)

Отже, суть проста. Це – інтернет-базар, на якому продають медійників. Ну, не зовсім продають. Продається саме змога попити кави. Лоти – волинські журналісти, блогери, прессекретарі, ведучі... Словом, всі ті, хто формує ваш інформаційний день :)

Партнер цього чудового заходу – кав'ярня "Шарлотка" (Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 8) – цілком безкоштовно пригощає лот та його покупця смачним еспресо або запашним американо :)

Всі гроші, зібрані під час заходу, будуть використані на потреби військовослужбовців Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Наразі адміністратор інтернет-базару – Мирослав Ватащук. Але можливі доповнення, тому просимо стежити за описом спільноти та за повідомленнями про зміни :)

На продаж виставляється можливість попити кави з лотом-медійником. Стартова ціна кожного лоту – 150 гривень.

Ставки робимо у коментарях під світлиною з дописом лоту. Мінімальний крок ставки – 10 гривень, але може бути і більшим, тільки кратним 10 грн.

А також, так би мовити, спецпослуга – анонімна ставка. Якщо хтось не бажає "світитися" у змаганні, про неї можна повідомити в приват адміністратору, і той, в разі верифікації покупця, оголосить про анонімну ставку.

Якщо протягом 24 годин ставка не підвищується – учасник, який запропонував найвищу ціну, оголошується переможцем.

Після цього він має переказати вказану у власній ставці суму на картку ПРИВАТБАНК № 5168752015071635 (Ватащук Мирослав Васильович) та надіслати у приват адміністратору аукціону скрін-шот чи фотодоказ проведення оплати.

Якщо впродовж 24 годин оплата не здійснюється, переможцем оголошується людина, яка зробила другу за величиною ставку.

Після цього лот і покупець отримують сертифікат на безкоштовну каву американо чи еспресо у кав'ярні "Шарлотка" і домовляються поміж собою про зручні дату/час смакування неперевершеної кави :)».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter