У Луцьку з'явилася стоматологічна клініка «Joker smile». ФОТО

01 Квітня 2021

Текст: Марія МАРТИНЮК

Фото: Ірина КАБАНОВА

Ідеальна стерилізація, відвертість із клієнтами, гарантія на надані послуги – таких принципів роботи дотримуються у стоматологічній клініці «Joker smile», що на вулиці Огієнка, 1 в Луцьку.

Медичний заклад запрацював менш як два місяці тому. Клініку заснував Вячеслав Дунець із дружиною Тетяною.

Журналісти інтернет-видання «Район. Медицина» навідалися у стоматологічну клініку, аби поцікавитися, які послуги тут надають та як шукають підхід до маленьких пацієнтів.


До того, як започаткувати власну справу, Вячеслав Вікторович працював лікарем-стоматологом у державній клініці.

Нині чоловік посаду головного лікаря у власній клініці поєднує з роботою стоматолога. Пані Тетяна взяла на себе роль адміністратора – саме вона привітною посмішкою зустрічає клієнтів на рецепції.


У «Joker» працюють не лише з дорослими, а й з дітьми.

Ця стоматологія має досить «впізнавану» локацію. Медзаклад розташований одразу біля історичного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Вхід у клініку обладнаний пандусом для клієнтів з обмеженими можливостями. В середині заклад досить компактний. В приміщенні – хороший ремонт, сучасне обладнання, а персонал – привітний до відвідувачів.


Особливу увагу тут приділяють стерилізації обладнання та інструментів. Звісно, дотримуються й протиепідемічних заходів.

Попри те, що колектив клініки не великий, обов’язки між працівниками чітко розподілені. В медичному закладі працюють два стоматологи, два асистенти та адміністратор.

«Спектр послуг у нашій клініці досить широкий. Надаємо терапевтичні послуги, ортопедичні та хірургічні різного рівня складності. Приємно тішить те, що колектив прагне розвитку, постійно пропонують щось нове», – розповідає Вячеслав Дунець.


«Ціни в нашій клініці відповідають ринку та якості. Оскільки обладнання та матеріали – лише високої якості», – зауважує Вячеслав Дунець.

Маленьких пацієнтів у цій клініці обслуговує стоматолог Наталія Юріївна Дігільова. Лікарка зізнається, до кожної дитини доводиться шукати індивідуальний підхід.

«У перше відвідування ми не рекомендуємо приступати до лікування. Зазвичай, це – візит-знайомство. Для дітей я просто Наташа, подруга. Ми з малечею говоримо, показуємо їм свої робочі девайси, катаємо на кріслі… Якщо дитина спокійно реагує на шум наконечників, можемо 100% з нею співпрацювати», – каже лікар Наталія Юріївна.


Аби під час візиту діти були сконцентровані на лікарю, батьки зазвичай залишаються у коридорі. Проте, в будь-який момент вони можуть перевірити, як проходить прийом.

«У кабінеті є камери, тож за бажанням батьки можуть спостерігати за тим, як поводяться із їхніми дітьми», – наголошує головний лікар медзакладу.


Працюючи з пацієнтами, лікарі стоматології керуються принципом – не нашкодити.

«Ми описуємо пацієнту реальний стан його ротової порожнини. На консультації помітно, чи довіряє пацієнт лікарю і чи буде він лікуватися саме в нього. За бажанням відвідувачів, готові показати нашу стерилізаційну. Стерилізації в нашій клініці приділяється особлива увага, адже цим ми страхуємо як пацієнтів, так і себе. В'ячеслав Вікторович та Тетяна Михайлівна створили досить хороші умови, мені не соромно тут працювати та запрошувати на лікування зубів свої близьких», – наголошує стоматолог Наталія Дігільова.

Вячеслав Дунець каже: відвідувачі його клініки знають, що тут їм гарантують хороший результат. В медичному закладі ведуть фотопротокол для самоконтролю лікаря та звітування перед пацієнтом.


Гарантією є схвальні відгуки відвідувачів. Стоматологія «Joker smile» працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00. У суботу графік скорочений – з 9:00 до 15:00. Записатися на прийом можна за телефоном 098-00-23-870. Більше інформації про клініку можна дізнатися на особистих сторінка Вячеслава Дунця в соцмережах Фейсбук та Інстаграм.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter