Успішно!

У Луцьку з аукціону продали картину художниці з синдромом Дауна. ФОТО, ВІДЕО

На благодійному аукціоні в Луцьку продають картину «Квітка нашої перемоги» на підтримку Збройних сил України

На благодійному аукціоні в Луцьку продають картину «Квітка нашої перемоги» на підтримку Збройних сил України. Авторка роботи – 16-річна художниця із синдромом Дауна Уляна Сухачевська.

Як розповіла Суспільному мама художниці Тетяна Сухачевська через Skype-зв'язок, ідею аукціону запропонувала донька:

«Дитина розуміє, що війна, страшно, гинуть люди, чує про волонтерство і що збирають кошти. Каже: а давай я щось намалюю і чи ми зможемо продати».


 

Сама художниця зазначила: мріє про спокій, перемогу України та повернення живих та здорових військових до рідних домівок.

Роботу лучанка малювала впродовж місяця акриловими фарбами. Як розповіла школярка, благодійним продажем власної роботи прагне допомогти українським військовим.

Зі слів мами художниці Тетяни Сухачевської, ідея аукціону запропонувала донька:

«Дитина розуміє, що війна, страшно, гинуть люди, чує про волонтерство і що збирають кошти. Каже: а давай я щось намалюю і чи ми зможемо продати».


 

Арттерапевтка та керівниця громадської організації «Оберіг мистецтва» Ольга Грицюк говорить: із дівчиною займається два роки.

«Ми пройшли з нею дуже довгий шлях від того, що ми вчили що таке пензель, як набирати фарбу. Як бути у найдрібніших для звичної людини звичайних речах», – додала викладачка.

На створення «Квітки нашої перемоги» Уляну надихнули прикраси-квіти, які виготовляли у мистецькій студії, де займається дівчинка.Розмір полотна 70 на 70 сантиметрів. Квітка зображена відтінками жовтого і синього кольорів: це найбільше живописне полотно мисткині, каже Ольга Грицюк.

«Я не знаю, чи це буде великий вклад, але це буде щирий вклад. Це буде швидше навіть підтримка мрії дівчинки, яка своїм життям, поведінкою, позицією у житті показує іншим приклад», – додала арттерапевтка.


 

Додати новий коментар