У Луцьку відкрили найм’ясніший гастробутик «М’ясомаркет» 

18 Грудня 2020

Вчора, 17 грудня, о 12:00 відбулося відкриття першого м’ясного бутика в Луцьку. З дотриманням усіх карантинних обмежень маркет відчинив свої двері першим відвідувачам та познайомив з асортиментом. Крамниця розташована за адресою: вул. Грушевського, 3.

«М’ясомаркети» відкриваються агрохолдингом МХП по всій Україні з літа. Розростатися мережа почала саме з Волині: перший маркет відкрився у Ковелі в липні. 17 грудня в Луцьку почав приймати гостей 32-й магазин мережі. Кожну крамницю постійно удосконалюють та підлаштовують до потреб споживачів конкретного міста. Незмінною залишається філософія гастробутиків – пропонувати не лише першокласні товари, а й забезпечувати взірцевий сервіс та дарувати гарний настрій гостям.«У "М’ясомаркет" щодня постачаються найсвіжіші продукти, тут представлений широкий асортимент різноманітних товарів, — усе для того, аби забезпечити покупців лише найякіснішою продукцією. Також ми відрізняємося від решти магазинів зовсім іншими стандартами викладки товарів. І, звичайно, нашою особливістю є концепція обслуговування клієнтів без продавців, адже замість них тут працюють м’ясні сомельє», – говорить про принципи роботи «М’ясомаркетів» Роман Антонюк, фахівець зі збуту МХП.«М’ясні сомельє відрізняються від звичайних продавців тим, що насамперед цікавляться потребами покупців. Аналізують запити гостей та вирішують, що пропонувати. Радять м’ясо, підбирають маринад, діляться рецептами та іншими кулінарними секретами», – розповідає про сервіс м’ясного магазину представник партнера-франчайзі Наталія Ліпич.


Усі відвідувачі відкриття отримали рекомендації м’ясних сомельє щодо вибору продуктів, дізналися смачні рецепти та навіть мали можливість придбати замариноване спеціалістами просто на місці м’ясо.


«У маркеті привітні дівчата-сомельє! Ми вперше тут, зайшли й ледь не розгубилися. Але вони нам допомогли, чудово обслужили! Також у магазині дуже гарний асортимент, вразило різноманіття спецій. Ми живемо недалеко, тому будемо приходити сюди часто!» – ділиться враженнями гостя Марина.


«Все чудово! Вибір прекрасний, вигідні ціни, приємна атмосфера! Ми дуже задоволені! Ще й подарунки отримали», – додає чоловік Марини Володимир.


У луцькому «М’ясомаркеті» найбільший в місті асортимент м’яса та м'ясних продуктів, тут також є заморожені напівфабрикати, бакалія, молочні продукти, хліб, напої. Більшість клієнтів виходили з маркету з покупками та обіцяли повернутися ще не один раз.


Магазин вже працює на повну та запрошує гостей. Не забувайте про маски!2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter