У Луцьку відбувся фестиваль професій. ФОТО

15 Жовтня 2021

У луцькому ТРЦ «ПортСіті» 14 жовтня відбувся фестиваль професій.

Вперше така подія відбулася у 2019 році. Через пандемію коронавірусу торік її не влаштовували, пише «ГІТ».

Цьогоріч дітям показували близько 150 різних професій: від традиційних широко відомих до рідкісних. Є тут професії пожежника, військовослужбовця, регулювальника, поліціянта, медика «швидкої допомоги», юриста, ІТ-спеціаліста, танцюриста східних танців, актора цирку, садівника, лісоруба, тренера з гімнастики, діджея, нотаріуса, спеціаліста фейс-арту і багато-багато інших.

Діти отримували карту професій, на яку, переміщуючись по різних локаціях, збирали наліпки. Щоб отримати наліпку, потрібно було правильно відповісти на запитання або ж розгадати загадку чи шараду.

Хто збере мінімум 20 наліпок, той отримує право на безплатну розвагу в «Порт-Сіті». Також о 17-й годині між найактивнішими учасниками відбувся розіграш суперпризів: смартфона і фітнес-браслету.

Школярі також побували у відділі кадрів закладу, де писали заяви про прийом на роботу, і в кабінеті директора, де проводили нараду.

Знайомили із різноманіттям професій і фахівці Волинського обласного центру зайнятості, а для старших учнів влаштували профорієнтаційні тестування, завдяки яким визначили, який напрям діяльності відповідає їхнім творчим нахилам.

Локації фестивалю розмістили на парковці ТРЦ і у приміщенні – в коридорах і фоє від 1-го до 3-го поверхів.

Захід тривав у веселій атмосфері, учасників розважають співаки і танцюристи.1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter