У Луцьку відбудеться Марш жінок

05 Березня 2021

З нагоди Міжнародного дня прав жінок у Луцьку відбудеться Марш жінок проти насильства.

Про це повідомляють на відповідній сторінці події у фейсбуці.

«Ключовою темою цьогорічної загальноукраїнської акції є COVID-19 і виклики, з якими зіткнулися жінки під час карантину. У цьому контексті Марш жінок у Луцьку звертає увагу на гендернозумовлене насильство – фізичне, економічне, сексуальне й емоційне, від якого потерпають жінки й дівчата вдома, на робочому місці, в транспорті чи на вулиці, здобуваючи освіту чи реалізовуючи себе професійно, займаючись домом чи просуваючись кар’єрними сходинками, у цивільному житті чи в армії.

З екранів телевізорів, білбордів і сітілайтів, сторінок ЗМІ та соцмереж жінкам розповідають, як одягатися, чим займатися в житті і яке їхнє "справжнє призначення", не беручи до уваги ані вподобань жінок, ані їхніх бажань щодо реалізації своїх можливостей, ані досягнень.

Права жінок = права людини!», – йдеться в анонсі події.

Марш розпочнеться 8 березня о 13:00 від Луцького міськрайонного суду (вул. Лесі Українки, 24). Учасником може стати кожна людина, яка підтримує світ без насильства над жінками.

«Марш рівновіддалений від політичних партій і рухів. Основна мета – привернення уваги до проблем насильства щодо жінок», – зазначають організатори.

Ініціативна група: Богдана Стельмах (ГО «Волинський прес-клуб»), Оксана Ярош (ГО «Гендерний центр»), Ірина Колковська (ГО «Розвиток Волині»), Наталія Бартошук (представниця у Волинській області Управління дотримання прав людини Нацполіції України).

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter