У Луцьку відновили скульптуру кликуна Книжка, яку викрали п’ять років тому. ФОТО
Відтворену за оригінальним макетом скульптуру встановили біля технічного університету як символ освіти та допитливості.
11 Червня 2026
Успішно!
Це вже третя виставка майстра в стінах Краєзнавчого музею.
У Волинському краєзнавчому музеї відкрили персональну виставку Володимира Ящука «Мініатюри вітрильників у пляшках»!
Про це розповідають на фейсбук-сторінці музею.
Це вже третя виставка майстра в стінах Краєзнавчого музею, і цього разу він представив 189 неймовірних мініатюр кораблів у пляшках, створених із понад сотні різноманітних природних та штучних матеріалів. У колекції – вітрильники від найдавніших човнів, а також фантастичні моделі з казок, легенд, анімаційних фільмів і літератури.
Майстер провів захоплюючу екскурсію, поділився історіями створення своїх мініатюр та навіть організував міні-майстер-клас.
«Кожна пляшка – це окремий світ, наповнений любов’ю до морської історії, фантазією та надзвичайною майстерністю. Запрошуємо всіх охочих побачити цю унікальну виставку!», – закликають у дописі.
Читай також: Ребра карася, павутиння та пелюстки: як волинянин майструє міні-кораблі. ВІДЕО
Натискаючи «Так», ви підтверджуєте, що вам 21 рік або більше, і ви маєте право переглядати цей контент
Продовжуючи переглядати «Таблоїд Волині» Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності