У Луцьку будуть качати пиво з-під землі

12 Серпня 2020

"Не може бути?", - скажете ви. Так сказав і Василь Попович, власник території, де вже добудовується копальня. Ще навесні підприємець із синами відчув незвичайний запах, який, здавалося виходив з-під землі. З настанням спеки дивний, але приємний аромат тільки посилився. Після кількох спроб самостійно розібратися з ситуацією було вирішено покликати на допомогу екологів.

Як нам стало відомо з власних джерел, до Луцька завітали представники Європейської спілки екологів та геологів, щоб дослідити незрозуміле явище. Яким же було їхнє здивування, коли замість екологічної проблеми вони виявили унікальні і цінні пивні поклади!

Подібне родовище вже були одного разу знайдено в надрах під річкою Піва в Чорногорії. Зараз там розташована ГЕС і невелика пивоварня.

Зрозуміло, що підприємці не стали втрачати можливість, яка звалилась їм на голову, чи, точніше, вихлюпнулась під ноги, і негайно почали проводити розвідувальні роботи, щоб оцінити запаси сировини і можливості їх видобування. За деякими даними вже навіть спроєктували і встановили спеціальну пивонапірну вежу. Тож Луцьк має великі шанси стати волинським Мюнхеном.

***

*В матеріалі використана інформація з рекламної кампанії бренду Luchan.

21

Коментарі

Камінь.

Якість пива прямо залежить від якості води.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter