Успішно!

У Луцькому зоопарку виходжують пернатих бідолах. ФОТО

Працівники Луцького зоопарку вчергове рятують тварин, яким потрібна допомога. Цого разу до стін закладу потрапили двоє хворих лелек.

Працівники Луцького зоопарку вчергове рятують тварин, яким потрібна допомога. Цого разу до стін закладу потрапили двоє хворих лелек.

Про пару пернатих бідолах користувачка Валентина Харковлюк розповіла на фейсбук-сторінці «Ківерцівський національний природний парк "Цуманська пуща”».

«SOS! Хворіють лелеки. Стають дезадаптованими. Просять допомоги в людей. В двох лелечих гніздах над дорогою в селі Метельно захворіли лелеки. Дві лелечі родини виростили своїх пташенят: в одному гнізді четверо, а в другому троє малят стали дорослими, розпочали літати. Спочатку один лелека перестав літати і засумував... потім інший з іншого гнізда...Тепер чуйна жіночка годує рибкою вже двох хворих птахів. Завтра зранку веземо до лікаря в зоопарк. Є підозра, що далі по дорозі також є гніздо з хворими птахами. Що ж це?... Як допомогти птахам?», – йшлося у дописі.

Згодом жінка скористалася порадою працівників «Цуманської пущі», які написал в коментарях під дописом, що пернатих краще везти до Луцького зоопарку.

Наразі птахи знаходяться під опікою працівників закладу. Як виявило ветеринарне обстеження, в обох лелек хворі нирки.


Додати новий коментар