Успішно!

У Луцькому зоопарку народилося мавпенятко. ФОТО

Ім'я новонародженому мавпеняті у звіринці обіцяють вигадати, як тільки знатимуть стать і характер тваринки.

У Луцькому зоопарку народилося мавпеня. Відтепер його можуть бачити відвідувачі – мама з малечою вже перебуває у вуличному вольєрі.

Про це розповіла Суспільному завідувачка відділу приматів Тетяна Пономарьова.

Стать мавпеняти поки невідома.

«Це в нас сімейство червоних мавпочок "Потасів"Три тижні тому в нас народилося маля, кличку ми йому ще не дали. Народилося 24-го числа (травня – ред.) і всі сприйняли його дуже добре», – сказала Тетяна Пономарьова.


 

Зі слів Тетяна Пономарьової, ця самиця виховує двох дитинчат, старшого працівники зоопарку назвали Лео. Перший місяць новонароджене маля мама не відпускає від себе.

«Ця сім'я знаходиться у нас доволі тривалий термін, в групі п'ятеро приматів уже з маленькимВоно дуже комунікабельне – це такий випадок рідкий. Мама за дітками дивиться, але вони комунікують з доглядачами, і з усією родиною», – каже працівниця зоопарку.

Як розповів ветеринарний лікар Володимир Когут, чимало мавп почали народжувати малят, це свідчить про те, що умови утримання тварин максимально близькі до природних.


 

«Мавпочка червоний Гусар уже двічі народила малят без сторонньої допомоги. Вона в природних умовах народила, виношує, кормить і усе добре з фізіологічним станом та розвиток у прекрасному стані», – зазначив ветлікар.

Ім'я новонародженому мавпеняті у звіринці обіцяють вигадати, як тільки знатимуть стать і характер тваринки.


 

Додати новий коментар