У луцькій школі № 2 дев'ятикласникам вручили атестати. ФОТО

16 Червня 2022

15 червня у школах Луцька, які мають укриття, відбулося вручення свідоцтв про базову середню освіту. Суспільне побувало на урочистостях у школі № 2. Як розповів директор Роман Поліщук, атестат вручили 85 дев'ятикласникам.

Урочистості організували на шкільному подвір'ї, пише Суспільне.

Зі слів директора, в разі повітряної тривоги усіх учасників урочистостей мають можливість відправити в укриття. Всього на подвір'ї, разом із дев'ятикласниками, зібралися майже 150 людей.

Серед випускників – лучанка Іванна Приступа. Школярка отримала атестат з відзнакою. Розповідає, планує далі навчатися у школі.

«Це набагато краще, ніж не урочистості. Тим більше у цей час. Ми довго не бачилися з однокласниками. Я чесно була рада бачити вчителів в реальному житті і своїх однокласників», - говорить учениця.


Закінчив дев'ятий клас Ерік Петріні. Хлопець на початку березня разом з мамою приїхав до Луцька з Харкова. Родина планує повертатися додому, бо хлопець хоче вступати у коледж в рідному місті.

«Коли були обстріли, то декілька коледжів у центрі не вціліли, а так майже усі цілі. Це було не легко, але зараз така ситуація в країні, що треба розуміти все та щось робити. Квартира є, все одно на Харків, там складна ситуація», – розповів Суспільному школяр.


Отримали атестат про базову середню освіту і сестри-близнючки Інна та Ірина Дрогани. Дівчата планують вступати у місцевий коледж культури.


Як розповіла класна керівниця близнючок Катерина Лук'янчук, у класі навчалося 23 дитини. З них — двоє школярів закордоном.«В такий нелегкий час дітям потрібно трохи відволіктися від цих сумних подій. Ніхто не знає, що буде завтра. Сьогодні треба радіти тому, що у нас випускний і ми випускаємося зі школи та йдемо в доросле життя», – зазначила педагогиня.

Зі слів начальниці обласного управління освіти та науки Людмили Плахотної, цього року 9 класи закінчує - 13 тисяч 328 волинських учнів. До них додалося 105 дітей-переселенців.


1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter