У Луцьку відбудеться тусовка глюкофілів
У Луцьку відбудеться форум глюкофілів – колекціонерів цукрових пакетиків.
15 Червня 2022
Успішно!
У Луцьку організовують зустріч колекціонерів, які збирають пакети цукру
У Луцьку організовують зустріч колекціонерів, які збирають пакети цукру. Глюкофілія – колекціонування цукрових пакетів – стала дуже популярною протягом останніх років. Компанії, які займаються випуском цього товару розробляють цілі тематичні серії спеціально для колекціонерів.
Власницею найбільшої колекції є жителька Великобританії, якій протягом кількох десятиліть вдалося зібрати понад 185 тисяч екземплярів. В Україні ж найбільша колекція нараховує понад 4000 пакетиків.
Серед лучан теж є прихильники такого оригінального хобі. Тож усіх глюкофілів Луцька запрошують на зустріч, під час якої можна буде показати свою колекцію, обмінятися оригінальними «солодкими» пакетиками та домовитися про спільну виставку.
На присутніх чкають невеличкі подаруночки від організатора – волинської Асоціації колекціонерів «Паритет».
Вечір колекціонерів відбудеться 15 грудня о 18.00 за адресою: місто Луцьк, Київський майдан, 3, Ірландський паб «Laphroaig».
Натискаючи «Так», ви підтверджуєте, що вам 21 рік або більше, і ви маєте право переглядати цей контент
Продовжуючи переглядати «Таблоїд Волині» Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності