У Хмельницькому відкрився супермаркет міжнародної мережі SPAR 

11 Січня 2019

На початку січня 2019 року міжнародна мережа SPAR відкрила новий магазин на умовах франчайзингу у Хмельницькому, за адресою: вул. Інститутська, 10.

Торговий заклад площею 500 кв. м працює у форматі SPAR. Для покупців є відділ свіжої випічки, Food to Go та працює п’ять кас.

У спеціальному відділі швидкого перекусу Food to go завжди є широкий асортимент популярних у всьому світі страв швидкого приготування: піци, фірмових хот-догів, італійських паніні, і все – незмінно високої якості. А також – гаряча запашна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою. Крім того, у магазині працюює фреш-відділ зі свіжими овочами і фруктами.

Сьогодні SPAR – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 12 тисяч магазинів, які діють у 48 країнах світу.
Довідка:

Історія SPAR розпочалася у 1932 році в Нідерландах. На сьогоднішній день SPAR – це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів. SPAR – це 12 300 магазинів, 85 років досвіду в 48 країнах на 4-х континентах, в яких понад 200 тисяч співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13 мільйонів покупців.

Із січня 2017 року SPAR розвивається і в Україні як один з бізнес-напрямків діяльності Інвестиційної Групи «ВолВест», що має багаторічний досвід успішної реалізації різноманітних проектів, зокрема, і у галузі рітейлу в Україні.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter