Успішно!

Цікавий факт: ТОП-10 дивовижних басейнів світу. ФОТО

Басейн не повинен асоціюватися із натовпом, шапочкою для плавання і хлорованою водою

Мабуть, кожен із нас колись плавав у басейні. Чи в школі на заняттях з фізкультури, чи у міському басейні під хмаркою, куди ходила половина населення. Однак, басейн не повинен асоціюватися із натовпом, шапочкою для плавання і хлорованою водою – достатньо буде познайомитися із топом від Enigma, який презентує найнеймовірніші басейни із цілого світу.

10. Басейн кольору крові

Цей басейн знаходиться на острові Самуї в Таїланді. Вирізняється чудернацьким кров’яним кольором і високими деревами, що ростуть навколо нього. Басейн оздоблений мозаїкою помаранчевого, жовтого і червоного кольору, що в поєднанні із навколишнім середовищем і червоними елементами готелю створює неперевершений ефект. Сидячи у воді, можемо релаксувати і насолоджуватися чудовим краєвидом на океан.

9. Басейн готелю «Joule» в Далласі

Будівля, в якій знаходиться цей цікавий басейн, є колишнім приміщенням Національного банку. Після того, як воно потрапило у приватні руки, засновники «Joule Hotel» вирішили, що цікавим рішенням буде розміщення басейну на балконі. Як бачимо, ідея надзвичайно успішна.

8. Шоу будинок у Ванкувері

Це приватна резиденція, площею у 285 квадратних метрів, з великою кількістю кімнат і басейном, що розташовується на даху. Він має скляне дно, так сонце потрапляє до будинку і освітлює його з середини. 

7. «Немо 33» в Бельгії

Найглибший басейн у світі знаходиться у Брюсселі. Його створили в основному для дайверів, щоб вони могли там тренуватися. Басейн містить у собі 2,5 млн. літрів води і має 33 метри у глибину, як говорить сама назва. 

6. Аквапарк «Океанський купол» у Японії

Розташований у Міядзакі, Японія. Головний басейн комплексу «Seagaia Ocean Dome» має 300 метрів довжини і 100 - ширини. Над басейном – найбільша у світі розсувна стеля (тому він працює протягом цілого року вдень і вночі), яка забезпечує моделювання блакитного неба, навіть якщо за вікном похмуро і йде дощ. В середині імітації океану, пальм, хвиль і пляжу.

5. Басейн готелю «Astarte Santorini» в Греції

Готель із фантастичним видом на Егейське море розташований на вулканічному щиті Санторіні. Ідеальне місце для медового місяця.

4. Басейн готелю «Caruso» в Італії

Равелло, Італія, і неймовірний готель із ще неймовірнішим басейном, що розташовується у найвищій точці Равелло. Басейн у формі еліпса досконало вписується в навколишнє середовище. Це все забезпечує чудові краєвиди і враження під час плавання у воді приємної температури.

3. «Marina Bay Sands Skypark» у Сінгапурі

Цей «безмежний» басейн знаходиться на 55 поверсі будівлі «Marina Bay Sands Skypark» на вершині готелю, який обійшовся у 56 млрд. доларів! Басейн із вражаючим видом розміщено на піднебесній терасі на висоті 200 метрів над землею. Площа – 12,5 тис. квадратних метрів. Вінчає три вежі казино.

2. Басейн «San Alfonso Del Mar» у Мексиці

Це найбільший басейн на світі, заповнений солоною водою. Має понад кілометр довжини, займає більше, ніж 8 гектарів поверхні, найглибше місце – 3,5 метра. Розташовується над Мексиканською Затокою в Сан-Альфонсо-дель-Мар.

1. Висячі сади Убуд на Балі

Ці незвичайні басейни в елітному комплексі в самому центрі вулканічної землі, розташовані на скелі, серед буйних тропічних лісів і рисових сільськогосподарських угідь. Кожен номер має свій окремий маленький басейн з прекрасним краєвидом. 


 


 

 

 

 

Додати новий коментар