«#Цеємояніч»: Настя Каменських випустила україномовну версію треку

13 Вересня 2023

Артистка Настя Каменських випустила україномовну версію треку «#Цеємояніч» – першого хіта сольного проєкту NK, який неймовірно полюбився прихильникам. А вже 15 вересня у мережі з'являться такі пісні NK, як «Дівчата рулять», «Червоне вино», «Попа як у Кім».

В арсеналі NK вже багато років наявні україномовні хіти.

«Українська мова — моя перша і рідна. Я спілкуюсь українською в сім’ї та з близькими, з дитинства любила співати українські колядки», — згадує артистка.

Пісню «#Цеємояніч» в українському варіанті Настя Каменських вперше виконала 2 роки тому на одному із благодійних виступів.

«З самого початку сольного проєкту NK я випустила багато треків українською, які стали справжніми хітами і яким тисячі людей підспівували на концертах на головних міських площах та масштабних фестивалях. А останні 2 роки на благодійних концертах та заходах в підтримку України я виступаю виключно з україномовною програмою. На прохання прихильників, для яких деякі пісні вже по-справжньому знакові та містять у собі спогади про щасливі часи, ми переклали їх українською. Увесь цей час я бачу, з яким захватом та теплом вони сприймаються аудиторією під час моїх виступів

Тому я вирішила випустити ці пісні на цифрових майданчиках, щоб усі бажаючі могли як слід підготуватися та на моїх концертах заспівати їх зі мною в унісон!

Почути усі ці пісні наживо можна буде 30 вересня у Палаці Україна на сольному концерті Насті Каменських “Я — Україна», – додає артистка.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter