• банер чікос

ТрололоНовини: Бабуся-гепард, цвях у голову та голі бігуни

15 Грудня 2018

Тут немає ДТП, криміналу та політики. Тільки простий погляд на новини, які дарують гарний настрій про те, що дивує, смішить та розважає! Свіжа підбірка всеукраїнських новин крізь іронію луцької журналістки Ольги Магас.

Веселого перегляду!

ПОРОШЕНКО ЗЛІТАВ У БЕЛЬГІЮ ЗА 1,4 МІЛЬЙОНА.

А шо ви дивуєтесь???? Ви бачили, скільки коштує паніні у львівському аеропорту? А хочеться ж бургера і мінералочки якоїсь, а якшо укачає, то й м’ятних цукерочок посмоктати. Чи ви хочете, шоб президент був голодним?! А магнітікі, шоколадку дітям привезти, вазочку Марині! Там же ж все в євро! Туди-сюди, якось забігався, увльокся і лимончик уйшов. І упше, хто сказав, шо до президентів Миколай не приходить?

Та і шо ви всі такі меркантильні? Гроші, гроші… Главне ж – емоції, радість, щастя… Так шо не нада завідовать! ))))

ПО КИЄВУ БІГАЮТЬ НАТОВПИ ГОЛИХ ЧОЛОВІКІВ.

Хто їде в Київ найближчим часом? Треба два місця! Срочно! Поки їх ше не попустило!

ЖІНКА НАРОДИЛА НА ВИСОТІ 13 КІЛОМЕТРІВ.

Ага, а перед тим була новина, шо в літаку забули людське серце. По ходу, то був один і той самий літак. Нагнулася жіночка ногу почухати, намацала коробочку, відкрила – і 52 см 3550 г вилетіло моментально!

А ше, скажу я вам, шо от лічно мене, з моєю боязню висоти, якби підняли на 13 км, я б тоже народила! Навіть, якби не була вагітна!У ЗАСНІЖЕНИХ КАРПАТАХ ЩЕ НІХТО НЕ ТРАВМУВАВСЯ.

14 грудня: У засніжених Карпатах ще ніхто не травмувався.

15 грудня: А нє, перший пішов! З почином, Буковель!

ЧОЛОВІК ВИПАДКОВО ЗАБИВ ЦВЯХ В ГОЛОВУ ТА ВИЖИВ.

Ну і шо! В одному селі чоловік під шафе впав в криницю, зламав дві ноги, але жага похмілля була такою сильною, шо він руками вирив тунель до румунського кордону, поки рив, ноги зрослись, виліз десь там і тепер нелегалів транспортує в Європу! От шо значить хотіти вижити!

Але повернемось до героя цією новини. Він впав, випадково собі пістолетом тим ремонтним лупанув у голову, пробив її, подзвонив на 911 і швидка його забрала та врятувала. А тепер уявіть, якби таке було в нас:

Служба 103, слухаємо!

Добрий день! Можна мені швидку, бо я цвях в голову забив!

Температура є?

Нема.

Мужчіна, без температури ми тепер не їдемо, звоніть до свого сімейного лікаря!

Але в мене цвях в голові!

Аби не камні в почках! Мужчина, не займайте лінію!

Але я ше не маю сімейного лікаря!

Цвях в голову найшов час забити, а декларацію сходити підписати не може!

Але я можу вмерти!

То хто тобі дохтор? (Лунає злобний сміх) А немає в тебе дохтора! Всьо, мужчина, як піднімецця температура, то звоніть. Але якшо буде менше, як 38,5, то не приїдемо!

Слухайте, ну це ж безпрєдєл!

Безпрєдєл, то стрази на зуби ліпити! Хамло! Не дзвони сюда більше!

Гудки…НАЗВАНІ УНІКАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ МЕДУ В БОРОТЬБІ З ЦЕЛЮЛІТОМ.

Якшо целюліт такий, шо по ньому можна вивчати тектонічну карту світу, то мед вам поможе хіба якшо ви уражені місця намастите повністю. Простіше кажучи – сядете дупою у вулик. Тоді вона розпухне і целюліт не побачиш. Ефект короткотривалий, зате дієвий!


ЗАНЯТТЯ КОХАННЯМ ВЗИМКУ ЗМІЦНЮЄ ЗДОРОВЯ

Колись на місці Там-Таму було поле. І росли там кущики. І стояв там у кущиках регулярно хлопчина. Тільки на місто опускались сутінки, він виходив на своє місце і займався коханням. Сам-саменький. Бо стежив за своїм здоровям і любив, шоб на нього дивились. І якось одній дівчині шкода стало хлопа, вона підійшла і каже: «Може, тобі рукавички дати?». А підійшла ззаду, ніч була темна, дівчина не надто гарна і говорила басом, бо охрипла трохи… Коротше, здоровя з тих пір у нього похитнулося, в кущі він більш не ходив, про кохання забув. Так шо з цією новиною я не зовсім згідна )))))

ЗА ДАНИМИ UNICEF, БАГАТО ЖИТЕЛІВ ІНДІЇ НЕ МАЮТЬ ТУАЛЕТІВ, МАЙЖЕ 500 МІЛЬЙОНІВ РОБИТЬ ЦЕ НА ВІДКРИТОМУ ПОВІТРІЮ.

За даними спостережень лучан, 50% водіїв маршруток, по ходу, індійці! Бо глянеш, як інколи на кінцевих зупинках вони так акуратненько за деревця і будки ходять, то аж хочеться підійти і сказати «Пісяйте, пісяйте, ми тут збоку постоїмо, почекаємо!».

До речі, семирічна дівчинка з Індії написала скаргу до поліції після того, як її батько не дотримався обіцянки побудувати туалет. Ні обіцянок, ні пробачень! Схожу, горшок дитячий ше раз помию, а то мало лі шо!

СКЛАДЕНО РЕЙТИНГ НАЙВЛИВОВІШИХ ЛЮДЕЙ 2018 РОКУ.

І хто, ви думаєте, там є? Таааадам – Порошенко, Тимошенко, Ахметов, Гройсман… Несподівано, да? А знаєте, чого той рейтинг не тойво? Бо хоч вони себе там хвалять, но ми ж то знаємо, шо найвпливовішими у 2018 році були Петро Бампер, Загорецька Людмила Степанівна та 1ХБет!

ВЧЕНІ НАЗВАЛИ НАЙШВИДШУ ТВАРИНУ В СВІТІ – І ЦЕ НЕ ГЕПАРД.

Канєшно, не гепард! Найшвидше створіння в світі, то бабуся, яка спішить на маршрутку «Луцьк-Тирибирищено» біля Старого ринку в час пік!

УКРАЇНСЬКИХ ЗАРОБІТЧАН ЗВИНУВАТИЛИ У РОЗПОВСЮДЖЕННІ КОРУ В ПОЛЬЩІ.

Ой, скажіть «Дякую», шо тільки кору! Тоже мені розповсюдили – два хлопа на заводах, МОЖЕ, привезли кір з України. І шо то за спалахи прям – 6 і 4 людей. Он під Луцьком на весіллі 70 людей траванулись, ото я панімаю спалах! І нема чого на наших гнати, може то вони з Польщі додому вірусняки попривозили! Як то кажуть, не сосисками єдиними!

ДРУЖИНА ЕКС-ПРОКУРОРА ВОЛИНІ «ЗАБУЛА» ЗАДЕКЛАРУВАТИ НОВИЙ «LAND CRUISER».

Ой, ну і шо тут такого? Я он вчора рис забула виключити, хата ледь не згоріла, а жіночка тоже десь задумалась, забігалась, бо ж то тюль попрати, то картоплю викопати, то вікна помить, а коли в тебе маєток майже на пів гектара, то там за тою господаркою хіба всьо вспомниш!
Вопщєм, тут той випадок, коли не суди і не судимий будеш! ))))

У КОЛУМБІЇ ДЕПУТАТИ ЗАКИДАЛИ КОЛЕГ ЩУРАМИ

Оце, я панімаю, депутатська робота! Зразу вбили купу зайців: і провчили колег, і щурів пристроїли, і в пресі засвітились, і перехожим дітям радість! І головне, питання швидше так приймаються! Уявіть, голосування:

-А давайте заберемо тих стопіцот гектарів землі, шо ми того року роздерибанили! Хто «проти»?

-Ми!

-А ну то на, тащі!

І такі пацюки полетіли, як з рогатки! Чорні, сірі, біленькі, один на льоту кусень сиру гризе…Тільки ше привчить їх треба, шо при попаданні в ціль шоб лізли в труси і пищали «Ганьба! Ганьба!».

І знімати то все на відео для спец каналі на ютьюбі «Пацюкова справедливість».

До речі, у Колумбії щурів вважають символом корупції та злодіїв. Оооой, ну тоді даже і не знаю чим би в наших кидали… Козлів якось шкода, барана не сильно піднімеш… Але альтернативу завше мона знайти!


У ЛУЦЬКУ КОМУНАЛЬНИКИ КЛАЛИ АСФАЛЬТ В ДОЩ.

Ну, якшо чесно, то я б заголовок скоротила до «У Луцьку комунальники клали на асфальт» ))))

А я, кстаті, бачила цей процес, коли ремонтували тротуар біля ринку, шо біля Лучеська. Дощ крапає, а хлоп в яскравій жилеточці так мееедлєєєнно набирає лопаткою чи то щебінь, чи то пісок, і засипає в щілинки поребрика. І ото ті крапельки кап-кап, маршрутки вжих-вжих, а він так спокійно сипле та й сипле… В мене діти в піску емоційніше граються, чесне слово. Таке враження, шо ше під ніс собі тихенько так мугикав «А липи цвітууууть духмяні, духмяні…». Невозмутімий такий!

Ой, а шо паритись, як все-одно весною то все порозлазиться ))))

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОТРИМАВ 5 РОКІВ ЗА ТЕ, ЩО ЗВІЛЬНИВ УВЯЗНЕНОГО І ПІШОВ З НИМИ В РЕСТОРАН ТА БОРДЕЛЬ
.
Да здравствує український суд – самий гуманний суд в світі! От вкрав чувак кілька мільйонів, його не тільки випустили, ше й на роботу назад попросили і 180 000 компенсації мають виплатити. А тут чувак крапельку розслабився – 5 років! Як то кажуть, не родись красивим, а родись Насіровим! ))))

ТРАМП ВИМАГАЄ ВИДІЛИТИ 5 МІЛЬЯРДІВ ДОЛАРІВ НА БУДІВНИЦТВО СТІНИ МІЖ США ТА МЕКСИКОЮ.

Арсеній Яценюк, ваш час настав! Їм 100% нада буде прораб! А тут, як то кажуть, і резюме непогане в дядька, та й креслення мали б зберегтись… Як не вийшло тут, то вийде там! Головне – вірити, надіятись і мати в ничці кілька гарних сомбреро!

МАЛЕНЬКЕ ТЮЛЕНЯ ЖИВЕ З ЛЮДЬМИ І ВВАЖАЄ СЕБЕ КОТОМ.

Ой, я вас прошу! Я знаю чимало тюленей, які живуть з людьми і вважають себе чоловіками. І, повірте, шо вони, шо це мале - різниця хіба в габаритах і в тому, шо мєлкій на лоток ходить!


КИТАЙЦІ ВІДПРАВИЛИ НА МІСЯЦЬ КАРТОПЛЮ.

Виїжджають потихеньку, чєртякі! )))) Згадаєте моє слово, років 3-4 і вони перенесуть туди все: древню культуру, заводи з айфонами і аліекспрес та ібей!

До речі, пристрій, який спробує доставити зразки місячного ґрунту на Землю, розроблений 28 китайськими університетами. Люди в універах вже на Місяць зазіхнули, а в нас навіть не всюди є мікроскопи, шоби ото шкурочку цибулинки через нього подивитись…

У КИЄВІ ТРОЛЕЙБУС СТАВ ПРИЧИНОЮ ТРАВМИ ЛЮДИНИ.

Пффффф, тоже мені новина! В нас у неділю в час пік в районі старого ринку люди стають причиною травми тролейбусів! Особливо ті безсмертні, які їдуть через все місто, шоб купити свинячу ногу на холодець,бо вона там типу дешевша. І потім на переході з криком «Галя, ми встигнемо!»пруть перед колесами машин на останніх секундах зеленого чоловічка. При цьому моляться в цей момент всі: водії, бо ж кримінал, Галя, бо ж хто його зна, чи те дурне встигне, а їм ше осипку курам брать, і смугляві хлопці з будки «Принц лавашів», бо якшо копи приїдуть на ДТП, то торг може приунити.

ВЧЕНІ СТВОРИЛИ ПРИСТРІЙ, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ ІМІТУВАТИ РОБОТУ МОЗКУ.

І поки вчені його винаходили, 40% людей вже давно успішно ним користуються…

ЗНАЙДЕНО ДРЕВНЄ ПОХОВАННЯ ВОЇНА-ВАМПІРА, В ЯКОГО ВВІТКНУЛИ 9 СПИСІВ.

Ой, зразу вже вампір, бо проткнули! Може, прийшов хлоп додому і пройшовся по помитому… ))))

ВЧЕНІ НАВЧИЛИСЯ ОМОЛОДЖУВАТИ МЯЗИ У МИШЕЙ.

А колготки, які не протиралися б на пальцях, ми от нікак винайти не можем, да?

ПАВЛО ЗІБРОВ РОЗКАЗАВ ПРО УСПІХИ В ІНТИМНОМУ ЖИТТІ.

Павло Зібров, Карл! Даже в Павла Зіброва є інтимне життя, а чого досягла ти? А на шо ти рассчітувала з чотирма дітьми, женщіна? Всьо, не світить тобі, бо в тебе в кожній кімнаті по дитяті! Ноу лова-лова, Оля!

На цій новині схожу, хряпну, в мене там десь в холодильнику є соточка Старого Львова!

Нє, ну Зібров, Оля, Зібров!..


***

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter