ТОП-20 корисних програм для власників гаджетів з ОС Android

11 Червня 2022

Регулярна поява нових програм – звичне явище в розвиненому світі технологій. Багато програм розроблено спеціально для девайсів, що працюють на платформі Андроїд. Щоб не загубитися серед їхнього величезного достатку, слід ознайомитися зі списком найкорисніших додатків на http://type-exclusive.com/.

Як скачати програми на Андроїд?

Pocket вважається найкращою програмою для Андроїд, розробленою у 2014 році. Вона призначена для збереження статей, фото- та відеоматеріалів, які залишаються доступними для перегляду потім на будь-яких пристроях. Після збереження матеріалу в Pocket він автоматично з'являється на телефоні, ПК або планшеті, навіть якщо користувач знаходиться в офлайн-режимі. Ця програма найкраще підходить для використання у подорожах або під час поїздки на роботу.

Facebook Messenger для обміну повідомленнями

Поряд із популярними iMessage, Viber та Telegram-каналом, не менш популярним вважається такий сервіс для обміну повідомленнями Facebook Messenger. На сьогодні ним користується понад 200 000 000 людей. До головних його особливостей належить мінімалістичний дизайн та продуманий функціонал. З його допомогою можна не тільки надсилати текстові повідомлення, а й здійснювати обмін аудіозаписами, фотографіями, відеороликами, дзвонити та приймати дзвінки у відповідь.

Puzzle Alarm Clock – найкраща альтернатива будильника

Прокидатися вранці з легкістю - складне заняття для багатьох. У зв'язку з цим багато хто встановлює з вечора будильник на потрібний час, а як він починає видавати звуки, відключають його і продовжують спати далі. На допомогу від позбавлення цієї шкідливої ​​звички приходить унікальна програма Puzzle Alarm Clock, розроблена спеціально для девайсів з ОС Android. Щоб відключити в ній мелодію, необхідно виконати одну із запропонованих дій:

розгадати головоломку;

розв'язати завдання з математики;

відключити неприємне мерехтіння спалаху.

На випадок, якщо жоден із перелічених варіантів не принесе належного результату, передбачено останній дієвий спосіб – сплата грошового штрафу за кожне перенесення часу на будильнику.

Синхронізація програм

IFTTT – спеціально розроблений для Android додаток, призначений для економії часу людини. Воно допоможе у створенні зв'язків між діями у різних додатках. Наприклад, всі фотографії, додані в Instagram, можна автоматично дублювати у Твіттері, або робити збережені отримані поштою файли в Dropbox.

Yahoo Погода – одна з найкращих погодних програм

Головна її особливість – стильний та красивий інтерфейс, адже до кожного окремого міста формується додатковий підбір відповідних фотографій із Flickr. Крім температури повітря, програма відображає інформацію про силу вітру у вигляді анімації, показує карту міста, фази місяця і те, в якому положенні знаходиться сонце в цей момент.

Календар для планування дня

Accomplish – незамінний помічник тим, хто звик планувати свій день. За допомогою цієї зручної програми можна не тільки створювати звичайний список справ щодня, але й повністю розпланувати свій місяць або кілька місяців наперед. Також є можливість перетягнути список справ у календар та вписати їх у певний день.

Тренажер для вивчення нових слів

Лінго Словниковий Тренажер – відмінний та ефективний додаток для вивчення та повтору слів різними мовами, що сприяє значному розширенню словникового запасу. Суть цієї програми у цьому, що у процесі вивчення людині демонструватиметься картка із зображенням об'єкта іноземного походження із наступним прослуховуванням його вимови. Навіть якщо виникатимуть труднощі з вивченням мови, використання цієї програми сприятиме розвитку пам'яті.

Зберігання персональних даних

1Password – це програма, що забезпечує надійне зберігання паролів, інформації з кредитних карток, паспортних даних та інших не менш важливих відомостей про людину. Одна з функцій програми – створення складних та унікальних паролів для кожного сайту, їх запам'ятовування та введення всього в один клік. На даний момент складно знайти альтернативний варіант заміни цьому багатофункціональному додатку.

Тренування для мозку

Lumosit – спеціальний сервіс, призначений до створення програми тренувань мозку. Сама тренувальна програма спрямована на тренування пам'яті та уваги (це відбувається через мініігри). Додаток зберігає результати, що є особливо важливим для відстеження прогресу за певний проміжок часу.

Перемикання між завданнями

Pintasking - це програма, що дозволяє максимально швидко і легко переходити з одного запущеного додатка в системі Android до іншого. Під час використання цей сервіс згортатиме вікна в плаваючі кнопки невеликих розмірів, потім назад розгортатиме їх у разі потреби. Головна перевага – зручність у використанні, тому рекомендуємо перевірити це особисто.

Розважальні завдання

Shuffle My Life – ця програма стане незамінною для тих, кому життя здається нудним і одноманітним. Після запуску на гаджеті користувачеві буде запропоновано виконати одне з випадкових завдань (в базі їх – понад 400). Завдання можуть бути найрізноманітнішими: фотографування п'яти незвичайних предметів, які можуть зустрітися на шляху на роботу; написання мови на будь-яку тему з наступним її записом на диктофон; прочитання нової книги і таке інше. За виконанням завдань ведеться ретельний контроль, тому ошукати програму не вдасться.

Camera MX – камера з розширеним функціоналом

До звичайної штатної камери часто з боку користувачів виникає багато претензій. У зв'язку з цим і було винайдено унікальне розв'язання цієї проблеми - багатофункціональна камера Camera MX. Її особливість полягає у можливості вибору необхідних рамок, фільтрів та різноманітних ефектів ще на етапі зйомки. На виході людина отримує вже повністю оброблену фотографію. Завдяки унікальній функції Shoot the Past є можливість сфотографувати картинку не тільки в момент натискання на кнопку, але й за кілька секунд до або після цього моменту.

Automatic Call Recorder – програма для запису телефонних розмов

Програма призначена не тільки для запису телефонних розмов, але і для їх збереження. Все, що потрібно зробити для її коректної роботи - встановити програму, задати всі потрібні параметри та згорнути її. Програма буде працювати у фоновому режимі, очікуючи на черговий вхідний або вихідний дзвінок.

Світ кіно

IMDb Movies & TV – унікальний сервіс із добіркою величезної кількості інформації для любителів кіно. У ньому представлені докладні описи кінострічок, трейлерів, дані про акторів та їх особисті рейтинги.

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter