Театральна майстерня «ДогориДриґом» відсвяткувала день народження. ФОТО

05 Квітня 2021

Луцька театральна майстерня «ДогориДриґом», у якій опановують акторську майстерність і діти, і підлітки, зустріла свої 4 роки! Традиційно викладачі студії Руслана Порицька, Павло Порицький, Юлія Варченко, Юлія Тузова відсвяткували день народження зі своїми вихованцями на сцені показами вистав.

Молодші, середні та найстарші групи дводенним театральним марафоном показували спектаклі у просторі «Гармидер ангар-stage». І хоча цього разу, у зв’язку із карантинними обмеженнями, глядачами були тільки найближчі студійців, атмосфера святкування була яскравою і незабутньою! А найголовніше – догоридриґівці вкотре склали свій «екзамен» перед глядачами, й тепер готові показувати свої вистави в інших містах на театральних фестивалях!

Яскраві миті із виступів святкування 4-ліття можна побачити на світлинах Романа Домбровського та Ірини Кабанової.

«На цих фото є юні актори, які з нами уже 4 роки. Зміни в багатьох із них за цей час відбулися просто разючі! Не всі прийшли до нас впевненими у собі, відкритими, сповненими енергії, з потужним голосовим апаратом і тілом))) Це історія про зміни! Під час святкування 4-ї річниці найдосвідченіші студійці символічно прийняли в сім'ю театральної майстерні “ДогориДриґом” тих, хто навчається у нас перший рік! Вже цей момент вартує тих титанічних зусиль, які ми вкладаємо у справу свого життя. Це історія про любов. Вдячна тим, хто розділяє цю любов з нами!», – каже педагогиня та режисерка студії Руслана Порицька.
1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter