«Такого ми ще не бачили!»: 20-річний волинянин виграв пів мільйона у лотереї

19 Січня 2023

20-річний волинянин витратив 50 гривень решти на лотерейний білет – та зірвав головний приз у пів мільйона. Іван з селища, що знаходиться неподалік від Торчина, цього разу поїхав сюди у справах: треба було придбати ліки для дружини.

Про це пише Волинь Post.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЧАНИН ВИГРАВ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ У ЛОТЕРЕЇ. ВІДЕО

«Зазвичай, ми в Торчин їздимо за дозвіллям, – каже Іван, – бо яке дозвілля в нашому селі? А тут можна хоч до маркету зайти та випити кави з друзями».

Коли хлопець виконав справи, за звичкою вирішив зайти до магазину «Сім23» випити кави – як раз залишалося 50 гривень решти. Проте подумав – і вирішив купити лотерейний білет. Каже, вибір робив цілком свідомо.

«Розумієте, ми ж в «Сім23» часто буваємо, –- розповідає Іван. – А там на касі можна придбати лотерейний білет. Я загалом людина не азартна, але за два дні до того суто для розваги купив один – і виграв. Наступного дня ще один купив – знов виграв. А тут подумав: має бути третя спроба».

Цього разу вибір молодого чоловіка впав на лотерею «Живі гроші» від оператора державних лотерей «М.С.Л.». Спроба виявилася вдалою – Іван зірвав приз у 500 000 гривень. Каже, спочатку навіть не повірив – перепитав у касира, чи все він правильно зрозумів. Чоловік на касі все підтвердив, але зізнається: сам був трохи шокований.

«У нас в лотереях «М.С.Л.» виграють доволі часто, – розповідає касир «Сім23» Сергій Зубко. – Але частіше це виграші по 100-500 гривень. Такі, знаєте, розважальні призи. Але щоб стільки одразу – такого ми ще не бачили!».

«Ми раді співробітництву з оператором державних лотерей «М.С.Л.» – це дозволяє нам надавати нашим покупцям більший спектр послуг та пропонувати не тільки продукти, а й розваги і великі виграші», – розповідає комерційний директор мережі маркетів «Сім23» Богдан Каразія.

Що робити з виграшем, Іван ще не вирішив. Каже, треба порадитися з родиною, бо гроші неабиякі.

«Звичайно, що треба думати. Ми ж на них не розраховували, білет я купував суто для розваги – тож, вважай, з неба впали. Тому очевидно, що планів на них ніяких не було», - каже Іван.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter