Святкові вітрини: як прикрасили центр Луцька до Нового року та Різдва. ФОТО

14 Грудня 2020

Якщо зазвичай новорічно-різдвяний дух на вулицях міста починає відчуватися ближче до дня святого Миколая (19 грудня), то 2020-й усім набрид настільки, що гірлянди та блискітки навколо з’явилися ще в перший день зими.

«Таблоїд Волині» вирішив прогулятися центром міста та краще роздивитися, як прикрасили вітрини до свят магазини, салони, крамниці, заклади харчування тощо. У добірку потрапив святковий декор та інсталяції із проспекту Волі, вулиць Лесі Українки, Богдана Хмельницького, Винниченка та Степана Бандери.

Якщо ж ваша улюблена вітрина не ввійшла до нашого переліку, обов’язково надсилайте фото у коментарях на фейсбуці або на пошту [email protected].***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter