Суддя «Танців з зірками» здивував будівництвом особливого помешкання для переселенців. ВІДЕО

08 Червня 2022

Зірковий хореограф та суддя «Танців з зірками» Макс Чмерковський взявся за будівництво модульного містечка для переселенців зі сходу України, які через війну втратили свій дім. Об'єкт розташований на Львівщині, пише ТСН.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Макс Чмерковський разом з братом та батьком заснував благодійну організацію "Баранова 27" - саме таку адресу мав дім родини хореографа, коли вони проживали в Одесі. Спершу організація займалась гуманітарною допомогою для українців, проте, побачивши фото приміщень, у яких проживають земляки, які втратили своє житло, вирішив допомогти іншим способом.

«Нам відправляли фото подяки з нашою допомогою, а я дивлюсь – позаду на фото приміщення, де проживають ці люди. І розумію, що це напівзруйнована будова і так жити не можна», сказав Чмерковський.

Макс разом з батьком вирушив до Анкари, де зустрівся з послом України в Туреччині Василем Бондарем. Посол особисто зацікавився ініціативою родини, вирушив з ними на завод, щоб дізнатись усі деталі виробу модульних будинків і від себе організував ще 10 будинків.

На сьогодні організація «Баранова 27» зібрала кошти на придбання 40 модульних будинків. Кожний з них розрахований на родину з двох дорослих та двох дітей, і здатний простояти близько 10 років. Будинки зроблені зі спеціального алюмінію та металу, з використанням спецтехнології з нормалізації температури, аби влітку не було спекотно, а взимку – холодно.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter