Сучасний дизайн і літня тераса: як виглядає луцький МакДональдз. ФОТО

11 Вересня 2021

Незабаром луцький МакДональдз відкриє двері для своїх перших відвідувачів. Перед офіційним стартом «Таблоїд Волині» подивився, як виглядає новий заклад.

Ресторан знаходиться у ТРЦ «ПортСіті», на тому місті, де раніше працював заклад «Брама». Їдучи проспектом Соборності, можна помітити великий жовтий логотип МакДональдзу, який видно ще здалеку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДОЧЕКАЛИСЯ: У ЛУЦЬКУ ВІДКРИВАЮТЬ МАКДОНАЛЬДЗ. ФОТО

У ресторан можна потрапити двома шляхами – з вулиці та з торгово-розважального центру. Всередині нас зустрічає простора зала на 238 місць. На вулиці розташована літня тераса, на якій можуть розміститися 96 людей. Столики та місця для сидіння – різного формату. Тут можна відпочити як самому, так і великою компанією.


Для того, щоб уникнути великих черг, у закладі розмістили термінали самообслуговування, а касову зону розділили на дві частини – замовлення та видачі.

Як і у всіх закладах мережі, у луцькому МакДональзні стоять спеціальні смітники для сортування відходів.

Як виглядає заклад – дивіться на фото.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter