Студентам ВНУ у Луцьку обіцяють нові гуртожитки

22 Лютого 2022

У Волинському Національному Університеті імені Лесі Українки готують передпроєктну пропозицію будівництва гуртожитків на вулиці Володимирській, 1.

Про підготовку проєкту у коментарі ІА«Конкурент» розповів ректор університету Анатолій Цьось.

«Поки там нічого не буде будуватися. У нас відбулася конференція трудового колективу, яка дала дозвіл на розробку проєкту по забудові цієї ділянки. Зараз будемо думати, який проєкт робити. Я на конференції говорив, що втілити ідею можна тільки завдяки інвестиційному проєкту. Поки мова йде тільки про розробку цього проєкту», – пояснює Анатолій Цьось.

Ректор зазначив, що, в першу чергу, на ділянці мають бути зведені студентські гуртожитки. Також там планують розмістити новий навчальний корпус. За словами очільника вишу, це те, що там обов'язково має бути збудовано. Надалі, в ході розробки проєкту, колектив буде вносити додаткові пропозиції.

«Я спілкувався із забудовниками, є зацікавлені. Але рішення буде приймати Кабінет Міністрів України. Спершу рішення прийматиме Міністерство освіти й науки України як головний розпорядник, після чого затверджуватиметься постановою Кабінету Міністрів України», – розповів Анатолій Цьось.

Щодо процедури визначення підрядника, то, за словами ректора, переможе той, який більше побудує для університету. Анатолій Цьось додає, що наразі ще не відомо, як буде юридично оформлена процедура: через «Прозоро» чи інший механізм. Це буде визначати Кабінет Міністрів.

«Зараз головне завдання – почати робити передпроєктну пропозицію, визначити, що і де буде розміщене на ділянці. Що саме там буде збудовано у підсумку – залежить від того, скільки коштів буде виділено на будівництво студентських гуртожитків. Я думаю, що там буде два гуртожитки», – повідомляє Анатолій Цьось.

Ректор додає, що детальніша інформація буде відома ще не скоро, не раніше ніж через 2-4 місяці, коли розроблять передпроєктну пропозицію.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter