Ціна історії: на Волині запустили ностальгійний флешмоб

08 Грудня 2020

Команда волинського видання «Район.Історія» запрошує фейсбук-користувачів долучитися до ностальгійного флешмобу #цінаІсторії. Акція відбувається в рамках збору коштів для розвитку ресурсу на платформі «Спільнокошт».

«Редакція хоче залучити до співпраці нових авторів – істориків, краєзнавців та журналістів, які спеціалізуються на історичних темах. Ми хочемо показати, що на Волині є чимало прекрасних об’єктів та пам’яток, які залишаються поза увагою громадськості. Тому команда проєкту збирається за 2021 рік здійснити серію експедиційних поїздок по історичних селах і містечках Волині для підготовки репортажів про минуле краю і його людей», – розповідають автори проєкту.

Щоб стати учасником акції, потрібно:

1.Розмістити старе фото і розповісти про нього, використавши тег #цінаІсторії.
2. Зробити будь-який внесок на спільнокошті для «Район.Історія» (це можна зробити за посиланням).
3. Передати естафету двом людям.

Започаткувала флешмоб редакторка мережі «Район.in.ua» Ірина Воротна.

Ініціативу вже підтримало чимало фейсбук-користувачів. Зокрема, у флешмобі взяли участь бізнесмен Віктор Грисюк, маркетологи Микола Жичук та Анна Єкименко-Поліщук, головна редакторка мережі «Район.in.ua» Наталія Голодюк, керівниця інноваційних проєктів CID Media Group Наталія Пахайчук, краєзнавець Сергій Янішевський, активістка Богдана Стельмах та інші.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter