• банер чікос

«Старезний репертуар, співати сидячи – це ще квіточки»: лучанка про волинський гурт. ФОТО

03 Серпня 2021

Лучанка Тетяна Кірчук опублікувала допис-обурення про гурт «Рандеву» з міста Нововолинськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНЯНИН РАЗОМ З РЕПЕРОМ VOVAZILVOVA ВИПУСТИЛИ РИТМІЧНУ ПІСНЮ. ВІДЕО

На своїй фейсбук-сторінці Тетяна пише, що вони пропонують старезний репертуар, співають сидячи:

«Увага. Важлива інформація.

Хочу застерегти усіх, хто шукає собі на свято музичний гурт чи ведучого.

Будьте обережні.

Замовивши собі в підрядники гурт "Рандеву" з м. Нововолинськ (які ще й пропонують послуги ведучого), ви отримаєте масу вражень з не найкращої сторони. Старезний репертуар, співати сидячи, брати чималі кошти за підключення у приїжджих гуртів на пів годинки чи ведучих, нахамити решті підрядників – це ще квіточки, ви можете залишитись в будь-який момент без музичного супроводу, як тільки у них закінчиться настрій співати чи піде дощ.

Я стикнулась з таким вперше, але як виявляється уже багато хто мав з ними неприємні відносини.

На одному з весіль, де я працювала, ввечері пішов дощ (музики були під накриттям, танці на дворі) і замість того, щоб перенести бодай частину своєї апаратури всередину (а зал цілком дозволяв це зробити й там продовжити танці та обряди), вони мовчки почали збирати свою техніку в машину. І це 21:30год.

Весілля не завершено, гості та наречені в шоці, я в ступорі, ведуча теж. Звісно, ведуча намагалась спасти ситуацію увімкнувши свою колонку (бо ж настрій весілля має бути збережений), але, як на зло, колонка вийшла з ладу (чи то перебої зі світлом, чи то якась містика). Година намагань щось все ж налаштували, а музики тим часом складені уже в машині, чекають на свій гонорар.

А як же обрядова частина? Як же ж завершення свята? Їм до дупи, "хай ведуча щось там придумає".

Чесно, я такого відношення до роботи не зустрічала.

Ми, підрядники, маємо працювати однією командою для наших замовників і перш за все залишатись людьми, в будь-якій ситуації.

Ну, не найняли тебе як ведучого – так просто гарно співай! Коштує хтось дорожче, ніж ти – так розвивайся і вивчай щось новеньке!

Будьте обережні, узгоджуйте усі моменти й не соромтесь зробити поправку чи зауваження.

Любіть свою роботу, тоді та працюватись буде в задоволення».

1

Коментарі

Роман

У відповідь на пост фотографа Кірчук, хочеться сказати наступне, не гарно і не коректно гадити когось, не бачити себе і свого непрофесіоналізму. Це однобока і неправдива інформація. А може це так було потрібно, це ж конкуренція.
Приїхавши до закладу нас повідомили, що ми працюємо на вулиці, під відкритим небом, але власник закладу проявив свою ініціативу і лишив нам один пивний зонтик, це те ''накриття'' про яке говорить Кірчук. В середину закладу не можна, бо там фуршет,а дощу, дощу має не бути. Ок. Розмістились під зонтиком.
З'явилась ведуча Оксана Вашук, яка з чоловіком привезла свою апаратуру і розмістила її в банкетній залі. В нас попросила підклучити її мікрофон та ноутбук до нашої апаратури для проведення церемонії та обрядів на вулиці, в чому ми її не відмовили і ніхто ніякої плати з неї не вимагали , як пише Кірчук (вона і присутня при цьому не була). ХОЧА ЗІ СЛІВ САМОЇ ВЕДУЧОЮ ВСІ ПОСЛУГИ ДЛЯ КОЛЕГ В НЕЇ ПЛАТНІ, І НІКОМУ ЗА ТАК ВОНА НІЧОГО НЕ РОБИТЬ, А ЗДАЄ ЗА 500 ГРН. Але то таке. ..
Професійність музикантів можуть оцінити тільки люди, які розуміються в музиці, а свою оцінку, яку виставляє ФОТОГРАФ, який НЕ МОЖЕ ПІДНЯТИ СВОЮ ПЯТУ ТОЧКУ ІЗ-ЗА СТОЛУ І ФОТОГРАФУЄ, ПЕРЕЖОВУЮЧИ ЦЕ ЗА СТОЛОМ - є дуже професійно? (але ми не фотографи і оцінювати цього не будем). Музику і спів чути одразу, і якби було б комусь щось не так були б претензії одразу, а так всі бавились всім було супер окрім Тетяни Кірчук. Доречі ведуча та фотограф постійно знімали сторіси під «старезну» музику , світомузику і драйв гостей …
На весіллі постійно лунало від ведучої : « Станьте так …. Поверніться так…. Перейдіть на цю сторону, бо так просить Кірчук ….» . « Зачекайте, зараз підійде фотограф»…, яка у ВІЛЬНУ ХВИЛИНУ «СИДІЛА» ПОСТІЙНО в ТЕЛЕФОНІ ….. Це говороить про ВЕЛИКИЙ професіоналізм ….
На рахунок невихованості.. Коли колега пішов повернути після обрядів колонку у потрібний напрямок – його ж крісло швиденько зайняла Кірчук і піднялась з нього з великим незадоволенням …
Оскільки на весілля була ведуча, ми повністю виконували її вказівки, коли і скільки грати, озвучували її під час роботи на вулиці, за це і отримали від них ''ПОДЯКУ''.
21.30 як пише фотограф, до нас підійшла ведуча і повідомила про фотосесію та розрізання весільного торта, а вже після чого вона розпочне обряди.
Опісля цього, замість обрядів її діджей почав включати свою музику, а ведуча оголошувала кожен раз що їй заплатили то 100 то 200 грн. і вона мусить включити ці пісні. Далі підійшов весільний батько, так як пише Кірчук і висловив свої притензії чому ви включаєте магнітофон (хоча включали не ми, а на нашій апаратурі ведучі) і чому зараз мають бути обряди, ще ж тільки 22.00. На що ми йому відповіли, що весіллям керує ведуча. Все це і нашу розмову перебила злива.
Дощ забивав з усіх боків, все почало замокати, плівок не вистачало. Ведуча знову зкерувала, щоб люди перемістилися вже в зал , де стояв фуршет . НАМ СКАЗАЛА, ЩО ВСЕ ЗРОБИТЬ ДАЛІ НА СВОЇЙ АПАРАТУРІ САМА. Ми почали потрохи змотуватись. А далі не знаю ?????? Що то було. У ведучої раптом відмовила вся апаратура, яка просто стояла в залі. Ми пропонували різні варіанти, дограти в живу, допомогти у перепідключенні...... перший раз дали свій шнур – музика заграла, але потім знов все пропало …
В результаті колонки тут не до чого, НЕ ПРАЦЮВАВ ПУЛЬТ діджея …. МИ ПОДІЛИЛИСЬ СВОЇМ ПУЛЬТОМ І ВЕДУЧА ДОПРАЦЮВАЛА. З ВЕСІЛЛЯ МИ ВІДЇЖДЖАЛИ РАЗОМ, а не так як говорить фотограф і ведуча, що вони перепрацювали на 2.5 год. , тому що молодята розраховувались відразу з усіма ….
« Цитую їхні слова,що в них замовлень вистачає а свої дописи і думку запхнули далеко в д...пу » …. Дуже б хотів і навіть приїхав подивитися, щоб власник цих дописів поклав руку на Івангіліє повторив вище написане …..
От тільки шановна ВЕДУЧА в кінці весілля не підійшла і не подякувала по людськи за озвучення ЗАДАРМА на нашій апаратурі , а «ПОДЯКУВАЛА» у коментах …
PS.
Можна написати про випадок з Кралею та Лавітою….. але тепер це не важливо . Люди та життя розсудить усіх….
Коментів більше не буде …. Будьте здорові та бережіть себе .

Трабл

воу воу воу, та в нас тут поліський скандалище!

Тетяна

Роман Франчук, відпишу вам і тут.
У мене просто немає нормальних слів, шановний пан Роман, бо таку гидоту може писати тільки така підла людина, як ви, про що говорять десятків гнівних коментарів під цим постом від ваших колишніх клієнтів та колег.

Галина

В мене на ювілеї гурт Рандеву показав себе з гарної сторони. всі були задоволені.Дякую вам.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter