Сповідник Порошенка отримав державну нагороду

21 Лютого 2019

«Дзвонар Євромайдану», священник з Горохова Іван Сидор, який сповідував Петра Порошенка та його рідних під час Різдвяної Літургії, отримав від нього державну нагороду.

Відповідний указ Президент підписав 20 лютого 2019 року.

Сповідник Порошенка, який нині викладає у Київській православній богословській академії, отримав орден «За мужність» ІІІ ступеню з наступним формулюванням: «За громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, плідну громадську та волонтерську діяльність».

Довідково:

Орден «За заслуги» – державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКИЙ СВЯЩЕНИК ДІЗНАВСЯ ПРО ГРІХИ СІМ'Ї ПОРОШЕНКА. ВІДЕО


1

Читати ще

Коментарі

Іван Сидор

Ви серйозно? «Сповідник»? Сповідник це той, хто перетерів мученицьку смерть за віру. Де ви набираєте собі працівників?

Не бійтесь заглядати у словник...

Одинадцятитомний «Словник української мови»
Сповідник
1. Священик, який слухає сповідь; духівник. [Зон я:] Уперше в житті потребую я сповідника (Ольга Кобилянська, II, 1956, 321);
// Людина, якій відверто признаються у чомусь, повіряють заповітні думки і т. ін. — Я й перед вами, тату, сповідаюся в цій хвилині. Ви для мене гідний сповідник (Антін Крушельницький, Буденний хліб.., 1960, 145).

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter