Смачне свято: вишуканий новорічний кейтеринг від «Рестпарк». ФОТО

07 Грудня 2021

Особливості часу вимагають відходити від звичних форматів святкувань і спонукають знаходити абсолютно нестандартні ідеї івентів. Як зруйнувати шаблони та організувати ідеальний новорічний корпоратив у Луцьку, знає колектив рекреаційного комплексу «Рестпарк».

Кейтеринг – це формат святкування, який зробить ваш корпоратив яскравим акордом року, що минає. Багаторічний успішний досвід роботи команди «Рестпарку» у цьому напрямку дозволив підібрати найоптимальніший варіант новорічних заходів. А вам залишиться найприємніше – насолоджуватися чудовим результатом.

Отож, замовивши кейтеринг у «Рестпарку», ви отримаєте вечір у гармонії та комфорті, з улюбленими новорічними стравами в офісі або ж будь-якому іншому місці.

«Аби не обмежувати вас рамками, ми підготували три варіанти абсолютно унікальних меню з неповторною ресторанною подачею. Формат святкування ви також зможете обрати особисто: від легкого фінгерфуду під келих улюбленого напою до вишуканого банкету у компанії святково вбраних колег», – запевнили у рекреаційному комплексі.

Значно смачнішим і цікавішим зроблять ваш вечір кейтеринг-бокси, наповнені смачними закусками, гарячими стравами та десертами.

«А складаємо ми їх індивідуально! І лише від 250 гривень за особу», – зауважує команда «Рестпарк».

Для отримання детальної інформації звертайтеся за номером 095 115 5979.

Стежте за новинами комплексу у фейсбуці та інстаграмі.
2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter