Скільки воїнів волинської бригади одружилися з початку повномасштабного вторгнення

04 Серпня 2022

З початку повномасштабного вторгнення воїни 14-ї окремої механізованої бригади імені Князя Романа Великого уклали понад сто шлюбів.

Про це стало відомо під час брифінгу керівництва бригади, повідомляє ІА «Конкурент».

Помічник командира з правової роботи – начальник юридичної служби, майор юстиції Євген Багдасаров повідомив, що відпустка у зв'язку з одруженням - один із популярних видів відпусток, які надають українським військовим в особливий період.

«На особливий період законом передбачено, що протягом особливого періоду (воєнного стану) відпустка надається лише за сімейними обставинами. Вона оплачувана, і надається тільки на термін до 10 діб без урахування часу на дорогу, але не більше двох діб в один бік. Тому загалом відпустка може бути надана не більше, ніж на 14 днів. Командири лояльні, і тому у відповідь на довідку за сімейними обставинами намагаються надати максимально можливий термін відпустки, адже розуміють, що іншої можливості відпочити у військових не буде», – каже він.

Керівництво військової частини каже, що це приємний момент служби, і одружуються захисники навіть на передовій. Право засвідчувати шлюб зараз мають командири військової частини. Вони видають довідку, яку потім у РАЦСі можна обміняти на свідоцтво про шлюб.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter