Sillage:  у Луцьку відкрили бутик нішевої парфумерії. ФОТО

27 Грудня 2021

Фото: Даша МИХАЛЮК

У п'ятницю, 24 грудня, у Луцьку відкрили бутик нішевої парфумерії Sillage. Він знаходиться на адресою: вулиця Стрілецька, 13.

На події влаштували мінізнайомство з ароматами, а також дегустацію вин. На вечірці зібралися близькі подруги власниці бутику Олександри Забіяки, які привітали її з відкриттям нового дітища.
«Таблоїд Волині» побував на вечірці і поставив Олександрі кілька питань:

Розкажіть ідею виникнення бутіку Sillage.

Я уже багато років користуюсь нішевими ароматами. Вважаю, що це – щось неймовірне! Завжди, коли ми з чоловіком буваємо за кордоном або в іншому місті, не забуваємо забігти в нішевий бутік і побалувати себе.

Бувають ситуації, коли хочеш на подарунок обрати аромат і не завжди в рутинних справах маєш час заздалегідь замовити. І мені хотілось, щоб ми з вами мали можливість і доступ до кращих світових парфумерних брендів і у Луцьку.Які парфуми у вас представлені?

Зірка нішевої парфумерії Kilian, найбільш відомий Jo Malone, популярні Escentric Molecules, а також Tom Ford! Vertus, славнозвісні Maison Francis Kurkdjian, Creed, Gritti! та багато інших

Мої топ парфумів:

– Ex nihilo – «Fleur narcotique».

– Tom ford – «Lost cherry».

– Kilian – «Good girl gone Bad».Хто підтримує та допомагає?

Мені пощастило: життя дарує мені чудових людей, які завжди зі мною поруч. Моя сестра – невіддільна частина команди, моя опора та підтримка. Мої подруги, які завжди відкриті зі мною, кажуть свою думку та допомагають. Мій чоловік для мене не лише кохана людина, а і авторитетний бізнесмен, до думки та його порад я завжди прислухаюсь. В критичних ситуаціях він завжди знайде правильне рішення.

Що відбувалося на відкритті бутику – дивіться на фото:


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter