«Шукатиму інші можливості»: Юрій Горбунов відмовився від державного фінансування серіалу

26 Липня 2023

Протягом останніх кількох днів у суспільстві – дискусія з приводу актуальності фінансування державою кіносеріального виробництва та тематичного конкурсу, результати якого оголосили нещодавно. Одним із переможців стала компанія «Прототип Продакшн», керівником якої є продюсер та телеведучий Юрій Горбунов. Зокрема, проєкт під робочою назвою «Смт. Інгулець» мав отримати фінансування на виробництво.

Про це передає ТСН.

У вівторок, 25 липня, на своїх офіційних сторінках у соцмережах Юрій Горбунов опублікував відеозвернення, в якому зазначив, що через суспільний резонанс, він з командою «Прототип Продакшн» вирішили відмовитися від державної підтримки на виробництво серіалу.

«З огляду на суспільну дискусію останніх днів, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою "Смт. Інгулець". Хочу наголосити, що жодної гривні нами отримано не було», – зазначив Горбунов.

Разом з тим, продюсер повідомив, що робота над проєктом не припиняється і для його реалізації будуть знайдені інші можливості.

«Я, як продюсер, вірю в сюжет серіалу, в історію героїв проєкту. Саме тому я і наша команда надалі буде шукати інші можливості для виробництва і забезпечувати команду робочими місцями. І коли проєкт вийде на екрани, ви зрозумієте, що жодного Поворознюка там бути не могло і не буде, це історія про звичайних українців, які ніколи не тримали в руках зброю, проте в складний для країни час стали справжніми героями», – йдеться у зверненні.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter