• банер чікос

«Шлях поколінь»: на Волині знімають фільм про історію боротьби українського народу

11 Вересня 2020

В Урочищі Вовчак, що у Волинській області, відзняли перші сцени фільму «Шлях поколінь». У зйомках стрічки про історію боротьби українського народу від Другої світової війни до вторгнення Росії у 2014 році взяли участь більше сотні людей – це професійні актори з Луцька, Києва.

Сюжет фільму: історія зв’язкової УПА – Ганни Абрамчук з Волині; бійця служби безпеки УПА – Степана Петраша з Калуша та Івана Залужного, ветерана Другої світової із Запоріжжя, внука, якого росіяни вбили у 2014 році, тісно переплітається із сучасною війною українського народу проти російського агресора, повідомляє Цензор.Нет.

Унікальність цього фільму в тому, що його герої – живі та саме на основі їхніх розповідей писали сценарій.

«Цей фільм-історія дасть можливість майбутньому поколінню українців знати правду. Глядач зможе знайти в цьому фільмі потрібне для себе: любов, вірність, відданість країні, бої, розлуку», – зазначають автори проєкту.

Наступний етап зйомок фільму незабаром відбудеться в зоні бойових дій, де покажуть сучасну війну. Потім зйомки фільму будуть у Києві і знову ж на Волині.

Продюсером фільму, спів сценаристом, автором ідеї є – Михайло Ухман: журналіст сайту Цензор.НЕТ, доброволець російсько – української війни. Він давно мріяв увіковічнити пам'ять тих, хто в минулому столітті боровся і бореться за волю України. Дехто з чиновників та бізнесменів відгукнулися на його заклик – цих грошей вистачило на перший етап зйомок.

На цей момент Михайло шукає гроші, щоб продовжити знімати цей історичний фільм. Він закликає усіх патріотів: чиновників, підприємців, діаспору, всі, кому небайдужа доля українського кіно – долучитися до цього проєкту.

Реквізити для фінансової допомоги:

4149439316662786 (приват) - Олег Ревега

2

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter