Що відбувалося на «Міс факультету філології та журналістики 2019». ФОТО

17 Травня 2019

Фото: Макс ТАРКІВСЬКИЙ

16 травня у стінах Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся конкурс краси та грації «Міс факультету філології та журналістики 2019».

Шість красунь змагались за титул найкрасивішої та найхаризматичнішої: Анастасія Бубало, Наталія Марчук, Ірина Плескач, Анастасія Кушнарьова-Данилюк, Маргарита Борейко та Вероніка Новосад.


Учасниці конкурсу представили себе у шести виходах, п’ять з яких оцінювало журі.

У конкурсі «Представлення» студентки полонили красою журі та глядачів, вийшовши на сцену в українському народному вбранні.

Красуні факультету довели, що вони не тільки гарні, а й талановиті. Так, у другому конкурсі, дівчата демонстрували свої вміння: танцювали, співали, дотепно жартували, читали авторські вірші.


Наталія Марчук потішила глядачів попурі з популярних українських пісень, а Анастасія Бубало, разом зі своїм драконом, станцювала комічний танець. Ірина Плескач виконала відому пісню «Край, мій рідний край».

Анастасія Кушнарьова-Данилюк заспівала хіт Скрябіна «Мовчати» в дуєті зі своїм чоловіком. Маргарита Борейко декламувала авторський вірш. А трішки пристрасті у захід додала Вероніка Новосад, виконавши запальне танго.

Після інтелектуального конкурсу дівчата здивували аудиторію ефектним спортивним дефіле.

Конкурси завершилися фінальним дефіле учасниць, після чого настав час оголошення переможниць.

Цьогорічний володар титулу «Містер СНУ» Владислав Почебула вручив дівчатам сертифікати та подарунки від спонсорів, а довгоочікувані результати конкурсу оголосив декан факультету філології та журналістики Юрій Громик.

Отримавши найгучнішу підтримку публіки, «Міс глядацьких симпатій» стала Вероніка Новосад.

Звання віце-міс факультету удостоїлася Наталія Марчук.

А володаркою почесного титулу «Міс факультету філології та журналістики» стала Ірина Плескач.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter