Сертифікат на двох: подарунок, який об’єднує

23 Лютого 2022

Ми не з чуток знаємо, як часом складно вибрати подарунок одній людині, а коли презент потрібно зробити парі, то завдання стає складніше вдвічі. Вибираючи подарунок для двох, зважайте на смаки та інтереси одночасно двох людей.


Який сертифікат можна вибрати?

Замість того, щоб вибирати щось банальне, варто звернути увагу на подарункові сертифікати – так ви зможете врахувати інтереси одразу двох людей.

Також сертифікати для двох — це чудова можливість привітати близьку людину та запропонувати їй провести незабутній час разом.


Варіант спільного проведення часу за парним сертифікатом:
– Майстер-клас. Сертифікат на майстер-клас дозволить зазнати позитивних почуттів та емоцій, спробувати щось абсолютно нове і, можливо, навіть знайти нове захоплення.
– SPA. Це один із найуніверсальніших презентів, оскільки релакс, масажі та приємні процедури люблять як жінки, так і чоловіки.
– Шопінг. Самостійно підібрати одяг, аксесуари або техніку на подарунок вкрай складно, адже ніколи не знаєш, що людина має і чого їй хочеться. Сертифікат на шопінг дозволить парі весело провести час разом та придбати саме те, що потрібно.

Коли та кому можна подарувати сертифікат для двох?

Насправді існує не так багато приводів, на які ми шукаємо подарунок двом людям, це:
– річниця;
– новосілля;
– весілля.

Також сертифікат для двох може стати в пригоді на День святого Валентина, адже це чудова нагода провести час з коханою людиною.
Сертифікат на двох у ресторан, кінотеатр чи СПА підійде для батьків на їхню річницю. Для молодої пари чудовим варіантом стане сертифікат на екстремальну розвагу або шопінг, піднести такий презент можна на весілля чи новосілля.

Якщо ви не змогли нічого вибрати із сертифікатів на шопінг, послуги або розваги, можете придбати універсальний сертифікат. Такий презент підійде всім, ви зможете вибрати будь-який номінал сертифікату, а винуватці урочистостей зможуть вибрати будь-яку послугу чи товар.

Як купити сертифікат на двох із дому

Асортимент сайту великий, щоб не витратити на пошуки того самого презенту багато часу, варто скористатися фільтрами. Найголовніше – вибрати номінал сертифіката та категорію. Якщо ви вибираєте сертифікат на враження, варто переконатися, що ваші близькі не мають фобій, хвороб або протипоказань.
Як правило, сертифікати можна купити в електронному вигляді. У деяких магазинах додатково можна замовити подарункову упаковку та адресну доставку.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter