«Розкажу про те, що болить»: у Луцьку дитину з ДЦП не пустили на атракціон 

15 Вересня 2020

У луцькому Центральному парку стався конфлікт між представником парку атракціонів і мамою хлопчика з ДЦП. Перший відмовився пустити дитину на атракціон «Веселі гірки».

Про це мама дитини Валентна Федорук написала у фейсбуці.

«Якби я писала статтю у газету, я б її назвала "Дітям з ДЦП вхід заборонено".
А тут розкажу про те, що болить...
На фото мій син Діма. Йому 10 років і у нього ДЦП. З цих 10 років літ 7 ми ходимо з Дімою в парк на атракціони. Особливо йому подобаються "Веселі гірки".
А знаєте, як Діма покатався на "Веселих гірках" у цю суботу? А ніяк! Тому що чоловік, який перевіряв квиточки, і за сумісництвом, виявився директором центрального парку ім.Лесі Українки, сказав: "За технікою безпеки, я не можу ТАКУ дитину садити на атракціон". Ми з чоловіком оніміли....не на довго. На мої пояснення, що ми тут далеко не вперше і покликати когось з адміністрації, відповідь була - "я тут директор". Розмова тривала не довго і ми поїхали. Можливо треба було залишитися і спробувати довести директору, що наша дитина хоче, може і має право кататись на атракціонах, та не впевнена, що розмова була б спокійною та культурною. І чому я повинна випрошувати у незнайомого чоловіка (навіть, якщо він директор) три хвилини радості для своєї дитини і за свої ж гроші?
На душі гидоття, два дні тіпало, сьогодні просто підтіпує. В суботу я вирішила, що ноги нашої на "Веселих гірках"не буде, а сьогодні понеділок, і я передумала.
Ми обов'язково приїдемо, і обов'язково покатаємось разом з сином на "Веселих гірках", якщо, звичайно, на заборчику не буде наліпки "Дітям з ДЦП вхід заборонено", ну і відповідних документів!
P.S. Зазвичай нам трапляються добрі, чуйні, хороші люди. Та бувають і такі випадки, на жаль..
Тоді хто ж, як не ми...», – написала лучанка.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter