Рояль на вулиці та діти в білому: що Галина Конах подарує Луцьку на День міста. ФОТО

05 Вересня 2019

Вже зовсім скоро, 8 вересня, у Луцьку відбудеться святкування Дня міста. З цієї нагоди волинська співачка Галина Конах підготувала особливий подарунок містянам: зібравши творчу команду, разом з учнями та випускниками студії «SoloWay» виконавиця записала кліп «PRO ЛУЦЬК».

Презентацію відео Галина Конах анонсувала на своїй фейсбук-сторінці.

«За останні десять днів отримала чимало запитань, а подекуди й претензій (не буду гріха таїти), стосовно того, чому “із-за Галини Конах перекрили стару частину міста?”. Питали, що там у вас там таке відбувалося? О, буде щось новеньке? Галю, що за “біле братство”? (Уявіть собі, навіть таке запитували) А було й наступне: ти в курсі, що Зеленський під тебе “косить”? Посмішили від душі, дякую!

Власне, саме сьогодні (як прийнято казати у наших кругах) хочу привідкрити завісу й офіційно проанонсувати: з нагоди Дня міста, ми, вокальна студія "SoloWay", підготували ексклюзивний подарунок для нашого улюбленого Луцька!
Вже у п’ятницю (6.09), на моєму ютюб-каналі, сторінках у фейсбуці та інстаграмі, чекайте на офіційну презентацію відеокліпу «PRO ЛУЦЬК»!
Це абсолютно новий погляд на те, якою повинна бути пісня про наше місто. Скажете, зухвало – можливо, не буду заперечувати, проте з точністю можу вас запевнити – ми творили серцем!», – йдеться у дописі.

Окрім вихованців вокальної студії SoloWay у зйомках кліпа взяли участь Олександр Кузьмич, Katrin Forte, Станіслав Будь, Володимир Яковлєв, Єлена Русінова, Виктория Лех.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter