РанОК: найміцніші зіркові пари

28 Квітня 2019

Існує стереотип, що зіркові пари не можуть жити в шлюбі довго, особливо якщо це – зірки Голлівуду.

Проте, є серед зірок ті, для яких кохання – не просто слова. На сайті znaj.ua показали, хто це.

Деборра-Лі Фернес і Х'ю Джекман

Офіційно шлюб Х'ю Джекмана і Деборри-Чі Фернес був укладений у 1996 році. Злі язики не розуміли цей союз: Деборра старша за Х'ю на 13 років і виглядає явно не на рівні з голлівудським красунчиком. Однак, судячи з усього, подружжю дійсно подобається проводити час разом, а це найголовніше.

Курт Рассел і Голді Хоун


Курт Рассел і Голді Хоун – одна з найміцніших пар Голлівуду. Голді неодноразово зізнавалася, що закохалася в Курта з першого погляду. Пара майже відразу відчула, що вони зобов'язані бути разом, що вони повністю підходять один одному у всіх сенсах. Минулі невдалі шлюби не завадили їм побудувати справжню сімейну ідилію, яка триває вже 37 років.

Вікторія і Девід Бекхеми

Девід та Вікторія вже у наступному році будуть святкувати 23 роки спільного життя. Вражаюча цифра, особливо враховуючи те, що вони - одна з найкрасивіших пар шоу-бізнесу. Вікторія каже, що Девід підкупив її трепетним ставленням до сім'ї, яку він завжди обирав замість розваг з друзями

Бейонс і Джей Зі

Ця пара разом вже 17 років. Історія роману Шона Картера і Бейонсе Ноулз - це не просто роман, а роман з безліччю секретів. В тому сенсі, що деякі подробиці - коли, наприклад, почалося зближення майбутнього подружжя - ніхто, крім них самих, не знає і не говорить.

Меріл Стріп і Дон Гаммер


Коли Дон Гаммер повернувся в Нью-Йорк з навколосвітньої подорожі, у нього і Меріл не виникло сумнівів в тому, що вони створені одне для одного. І восени 1978 року відбулосьтихе весілля. З тих пір вони разом.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter