РанОК: як би виглядали Мерлін Монро, Одрі Хепберн та інші красуні ХХ століття в наш час

06 Квітня 2019

Хоч всюди зараз масово сурмлять про те, що пора повернути моду на природну красу, вона все ніяк не повертається. Юні дівчата досі хочуть збільшити губи, а жінки у віці поспішають зробити підтяжку обличчя.

Англійський художник Метт Мейтланд вирішив провести цікавий експеримент. Про це пише "Офігенно".

Він взяв портрети жінок, які в ХХ столітті вважалися еталонами краси, і відретушував їх відповідно до сучасних віянь.

Елізабет Тейлор

Зовнішність англо-американської актриси, яку називали «королевою Голлівуду», приваблювала навіть більше уваги, ніж, власне, її творчість.

Володарка рідкісних фіолетових очей не могла не опинитися в центрі уваги. Що цікаво, народилася майбутня актриса зі звичайними блакитними очима, але вже до кінця першого року життя вони почали набувати інший відтінок.

А ось так вона могла б виглядати, якщо б жила в наш час. Здається, особливих змін немає, але і ніякої родзинки в зовнішності на цим знімку теж немає.

Мерлін Монро

У 1950-х познайомитися з американською кіноактрисою мріяли чоловіки з різних куточків світу. Не тільки унікальна зовнішність, а й уміння подати себе зробили її такою унікальною.

Знайомі Монро говорили, що вона набагато випереджає свій час, хоча сама цього не підозрює. Якби вона жила зараз і наслідувала нові шаблони, ми б про неї, швидше за все, ніколи б не дізналися.

Грейс Келлі

Життя успішної американської актриси змінила зустріч з князем Монако. Ставши дружиною Реньє III, вона закохала в себе всіх підданих, та так, що через це почав нервувати її власний чоловік.

Витончені риси обличчя, порцелянова шкіра і небесні очі - ця жінка була прекрасна у всьому. А тепер подивися, що з нею могли зробити сучасні б'юті-тренди - зовсім інша людина!

Одрі Хепберн

Аристократична зовнішність, неймовірно жіночні риси і шарм зробили Одрі мрією мільйонів. Незважаючи на всенародне визнання, британська актриса не вважала себе красивою.

Уяви собі, якби зараз вона робила уколи краси? Її непересічна зовнішність - досі еталон для багатьох жінок.

3

Читати ще

Коментарі

Gfdf

<p>Люди божеволіють, роблять собі на обличчі піс*ки. І це дуже негарно</p>

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter